Konwersja .vob na .avi i łączenie przy tym plików

Witam :slight_smile: Mam WinAvi Video Converter ładnie konwersuje pliki bez utraty jakości czy innych wpadek jednak jak konwersuje .vob na .avi to pliki są oddzielne a raz jak przerabiałam to piki mi połączyło… Mam pytanie czy w tym programie da się coś takiego zrobić zaznaczając jakąś opcje? Dodam, że mam wersje 10.5 a jeśli nie da się czegoś takiego zrobić to proszę o podanie jakieś na prawdę dobrego programu który połączy pliki .avi w jedną całość bo te programy które próbowałam to wyrządziły więcej szkody niż pożytku :?

Dziękuje i czekam na pomoc :slight_smile:

pozdrawiam :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 5.html-tym programem scalisz i konwersujesz vob na avi i nie tylko.

Nie siej propagandy w sieci , bo inni to podłapią i będą rozpowszechniać tą bzdurę.

Co do WinAvi Video Converter to niewiem.Kombajny typu format factory itd. są niezłe mają tę zaletę że są “bezobsługowe”

nie trzeba być fachowcem żeby przekonwertować Format Factory konwertuje wszystko na wszystko ma też opcję łączenia plików

ale pisałem już kilka razy na forum jeśli chcesz “panować nad materiałem filmowym” to VirtualDub+AviSyntch.

VirtualDub najlepiej kilka wersji (na początek ułatwia to troszkę)tzn VirtalDubMod_1_5_10 przeróbka - do plików mpeg lub VirtualDub-MPEG2

Nandub też się może przydać (instaluje się z pakietem Gordian Knot).

i oczywiście najnowsza wersja Virt.Dub 1 .9 .9 za pomącą skryptów AviSyntch w zasadzie wszystko można wnim zrobić to co VirtalDubMod_1_5_10 i Nandub

V.Dub - możesz kompresować film dowolnie wybranym kodekiem zainstalowanym w systemie,za pomocą filtrów dodawać efekty,przycinać skalować,rozjaśniać,pogłaśniać

dźwięk,wklejać napisy na stałe,łączyć pliki video itd. z netu możesz pobrać dodatkowe filtry i pluginy,możesz łączyć dwa virtualDub stawiając serwer klatek lub wysłać klatki do innego programu,w V.Dub możesz otwierać vob,avi,mpg,mpeg,flv,mp4,rmvb itd…itp

Oprócz virt.dub przydają się jeszcze Gordian Knot,TMPGEncoder,Subtitle Workshop,Format Factory,VFAPIConv,HDTVtoMPEG2 i jeszcze kilka innych+ kodeki oczywiście

A tak w ogóle im więcej narzędzi tym możliwości większe.