Konwerter do .mp4

;p Mam mp4 firmy vakoss, dostałem ją dawno, ale używałem tylko sporadycznie… powiem krótko, nie mam płytki z konwerterem i nie mogę wrzucić filmików niestety! #-o Wrzucam .avi .mpeg .wmv .rmb i oczywiście .mp4 (tworzone w róznych prgramach ściągniętych z netu), lecz , gdy “wchodzę” do folderu MOVIE pisze tylko skromne: “brak plików”. Podrzucie może jakieś sprawdzone działające korwertery…

:roll: POMOCY pls POZDRAWIAM

nie wszystkie mp4 odtwarzają .mp4 to taki chłyt marketingowy :D. Powinieneś dostać konwerter na płytce z urządzeniem.

PS. mógłbyś powiedzieć chociaż jaki model…

Na płytce ze sterownikami będzie program - chyba konwerter do AMV czy coś takiego :wink:

@Pedrakan - Skąś znam tego pingwina, hmmm…

Pewnie będzie odtwarzał format 3gp.

http://www.pazera-software.pl/products/video-to-3gp-converter/

nie oddtwarza tez .3gp , ciotą nie jestem… nie musicie tlumaczyc jak dziecku , ale mówiłem, że płytki nie mam!

Model: MP4 - MP-4169

Znalazłem takie cos: ( w punkcie 4 piszą formaty, ale w nich wrzucam, to i tak nic) :

Cechy:

  1. 1GB

  2. Odtwarzacz filmów i plików MTV z funkcją przeglądania zdjęć (1.8”)

  3. Dynamiczny dźwięk stereofoniczny

  4. Konwertuje formaty AMV/MTV i obsługuje formaty RM/MOV/VOB/WMV/ASF/MPEG/AVI/DAT/MP3

  5. Wbudowanych głośników

  6. Cyfrowy dyktafon

  7. Wbudowane radio FM, Bezpośrednie nagrywanie FM

  8. Interfejs USB 2.0 High Speed (Plug and Play)

  9. System partycjonowania dysku

  10. Funkcja wyświelania tekstów piosenek (format ID3)

  11. Menu w 15 językach (angielskim, francuskim, niemieckim, polskim, rosyjskim i innych)

  12. 7 trybów odtwarzania muzyki: Standard, Rock, Soft, Classic, Jazz, Pop i DBB.

  13. Automatyczne wyłączanie

  14. Wbudowany akumulator Litowo-Jonowy ( Kompatybilny z Bateriami Nokia BL-4C! !!

  15. W zestawie: kabel USB/USB, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy, sterownik na dysku CD, podręcznik użytkownika i karta gwarancyjna

  16. Sterownik niewymagalny w przypadku systemów Windows ME/2000/XP, Mac OS 10 i Linux 2.4.2

Dodane 13.01.2009 (Wt) 19:56

Dobra dzięki chlopaki ;p opanowalem sprawe!

Temat do wywalenia =D