Konwertowanie muzyki

Witam.

Na forum jestem nowy i chciałem się dowiedzieć jakim programem mogę przekonwertować muzykę z “BIN” do “MP3”?

Proszę o pomoc i pozdrawiam :slight_smile:

Co ? Jak z BIN do MP3 ?! :o

Najprawdopodobniej masz obraz płyty, na której zawarte są utwory. Musisz zamontować lub wypalić plik *.bin, po czym utwory z niego staną się normalnymi plikami audio.

Do montowania polecam DAEMON Tools oraz Alcohol 52%

Witam!

BIN to obraz płyty - wypal go na płyte, zamontuj w wirualnym napędzie np. Daemon Tools lub odpal w programie typu UltraISO lub WinISO.

ps. jak nie będziesz mógł to użyj programu CueMaker aby utworzyc plik pomocniczy CUE.

Jak zamontujesz ten obraz w wirualnym napędzie lub nagrasz na płytę to konwertujesz do mp3 za pomocą CDex lub foobara jeśli używasz go do słuchania muzyki.

Dejmon ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam,

Co wy gadacie??? Sam Windows Media Player potrafi zgrywać muzykę z płyt na twardziela! :stuck_out_tongue: Nie trzeba mu jakichś CDex =D> Tyle, że zgrywa do WMA, ale to też jest jakiś ludzki format :lol: Chyba, że ktos nie lubi WMP, to może robić to innym programem(ja np. WMP nie lubię). Jesli się jeszcze koniecznie chce, no… to można zrobić w głośności nagrywanie, i zgrać do Audacity, a następnie do MP3 ale to jest inna bajka :shock:

jaco97

jak już to Windows Media Player zgrywa muzykę także do mp3 :wink: