Konwertowanie poczty Gmail do Outlook

Witam, poszukuję programu który będzie w stanie przekonwertować mi paczki z poczty Gmail do pliku PST, by wczytać to do Outlook. Chcę zrobić takie archiwum i wczytać tą pocztę lokalnie. Cena programu ma tu mniejsze znaczenie, chodzi o niezawodność. Znalazłem jedyny program SysTools Gmail Backup który kosztuje ok. 250zł, ale nie wiem czy jest tego wart. Czy ktoś mógłby pomóc? Pozdrawiam.

Nie do końca rozumiem - co to są paczki z Gmail? Nie możesz po prostu zassać do Outlooka bezpośrednio z Gmail?

Chcę zarchiwizować paczkami pocztę (np. 01.01.2015-30.03.2015, 01.04.2015-30.06.2016) i takie paczki z pocztą wrzucić do outlooka. Poczta ma ponad 40tyś. maili z której korzysta naraz 6 pracowników, przez co komputery nie wyrabiają z taką ilością poczty w outlooku i strasznie wolno chodzą. 

Od tego jest opcja archiwizacji w Outlook. Gdy masz pocztę zsynchronizowaną, dasz mu archiwizuj starsze niż np 01.01.2012 to wybierasz plik pst do którego ma to zarchiwizować. Kolejny okres to możesz zrobić kolejny pst lub dołożyć do poprzedniego. Później taki pst możesz sobie skopiować i podpiąć pod inne Outlooki jako archiwum.

Outlook 2007 wytrzymuje max 18GB poczty w 1 pst, 2010 więcej, na pewno ponad 30GB.