Kopia bezpiczenstwa gry

Witam,

Zakupilem oryginalna gre Pro Evolution Soccer 2008. Niestety, czesto zdarza mi sie poniszczyc plyty tak ze potem nie da sie ich odczytac…dlatego zwykle robie kopie plyty za pomoca programu alkohol 120. Niestety, z PES 08,mam problem…wyskakuje mi powiadomienie iz “Conflict with Disc Emulator Software detected”. Co musze zrobic zeby moja KOPIA BEZPIECZESTWA dzialala? Nie jestem piratem, prawo do zrobienia kopii bezpieczenstwa zakupionego programu ma kazdy

Wpierw trzeba dowiedzieć się jakim zabezpieczeniem jest ta gra zabezpieczona , i wtedy pomyśleć jak i czy da radę to zrobić. :stuck_out_tongue:

A spróbuj wejść do zakładki OPCJE -> EMULACJA i tam pozaznaczać wszystko prócz ATIP. Potem spróbować skopiować grę korzystając z profilu SecureROM z małą prędkością zapisu.

Może podziała, a może nie. Z zabezpieczeniami gier jest to, że nigdy nic nie wiadomo.

mniej wiecej jaka predkoscią? :? 1x 2x?

Tak jak napisałem sprawdż jakie zabezpieczenie ma Twoja wersja gry! Gdzieś widziałem że SecuRom7-ale nigdy nic nie wiadomo. A także zdradż tą tajemnicę i powiedz jaką wersję masz Alcohola.

nie pomogło

Dodane 27.01.2009 (Wt) 18:48

[18] SecuROM 7.00.00.0027 detected -> J:\program files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\PES2008.exe

[18] — File(s) Scan Finished [7.89s] —

A wersja alkohola: 1.9.8 (trial)

A czy podczas kreatora odczytu zaznaczyłeś profil SecuRom i emulację RMPS ??

tak

Strasznie ‘‘rozmowny’’ jesteś-co tak? zaznaczyłeś to i to?? I czy próbujesz uruchomić grę z obrazu płyty czy może zrobiłeś kopię na płytce. #-o

było zaznaczone to i to jak robiłem obraz gry… a gre proboje uruchomić własnie z obrazu gry i cały czas to samo :expressionless:

Ale obraz zrobiłeś ?? Skoro tak, to ściągnij z internetu crack’a. Skoro masz orginalną grę, to nie biędzie żadne piracenie, lecz zwykłe dbanie o oryginał wersji płytowej

A czy teraz wyskakuje jakiś komunikat?-jak tak ,to jaki?Jest jeszcze jedna rzecz którą powinieneś sprawdzić-w folderze gdzie jest alcohol jest taka zielona ikonka’‘A’'uruchom to ,jak pokaże się ramka kliknij na kloak-te zielone '‘A’'jest to emulacji blacklistowanych napędów-czasami pomaga!-Ale jak dobrze wykona się obraz to czasami działa bez tego!

Dziwi mnie to strasznie bo uważam że SecuRom7 jest łatwym zabezpieczeniem-nigdy nie miałem z nim problemów-bardziej bym się martwił jak było by to SafeDisk powyżej 4.6.

Dawno temu jak zaczynałem swoją przygodę z kopiowaniem i był wtedy Alcohol w wersji 1.9.5-nie miał więc profili dla dvd-i pytałem na forum jak to zrobić -powiedziano mi że trialem niczego nie skopiuję ,zaczełem więc używać Alcohol 52%-i to zdaje egzamin-raz że do zrobienia obrazu wystarcza-przecież i tak nie skopiujesz płyty na dvd!, a obraz można trzymać na płytce nagrany za pomocą ImgBurn.

Więc jeżeli masz jeszcze chęć trochę pokombinować-to zobacz wpierw czy zadziała z tą literą ‘‘zielone A’’(ACID) a jak nie to spróbuj z Alcoholem 52% 1.9.8 profil SecuRom , włączone RMPS i DMP na wysoki, szybkość odczytu 8x. Dużo zależy też od nagrywarki-jaką masz?-i czy kiedyś czyściłeś w niej laser?(ja mam 2-LGi Pionieera-i pionek jest do tego celu lepszy.)