Kopia danych z Androida (wraz z danymi)

Poszukuję sposobu jak wykonać kopię aplikacji wraz z ich danymi z systemu Android (4.4.2) - standardowa opcja wbudowana w androida tworzy tylko kopię aplikacji bez ich ustawień a kopia gier nie zawiera zapisanych poziomów :wink: Ma ktoś jakiś dobry sposób na to?

 

Dzięki.

My Backup Pro Aplikacja umożliwia zrobienie kopii zapasowej wszystkich naszych danych zapisanych w telefonie oraz aplikacji 

Ok, tyle ze to płatna aplikacja a szczerze mówiąc wolałbym coś darmowego :wink:

Za darmo to zrobisz kopię samych APK.  Polecam Titanium Backup.

nie ma naprawdę jakiegoś darmowego sposobu na zrobienie kopii aplikacji wraz z danymi? bardzo zależy mi na kopii np. tokena gsm.

Pobrałem aplikację My Backup Pro i niestety nie działa tak jak powinnno :wink: - otóż wykonuję na jednym tel. kopię aplikacji i wrzucam na drugi tą apkę instaluje się sama aplikacja bez ustawień / drugi sposób na obu jest MyBackupPro i kopiuję folder z plikami backup a na drugim z niego przywracam - również instaluje się sama apka bez danych… - co źle robię / co trzeba zrobić inaczej?

 

Dzięki.

Przecież Titanium Backup jest darmowy i robi kopię ustawień aplikacji oraz dołącza do owej kopii jej APK (po zaznaczeniu takiej opcji w trakcie tworzenia kopii). Przynajmniej mój TB w wersji free to potrafi.