Kopia orginalnej gry

zakupiłem grę BATTLEFIELD 2 PLUS JEDNOSTKI SPECJALNE zamierzam zrobić jedną kopię zapasową tej gry płytkę sprawdziłem programem Game Jack który ma w swojej opcji CLON XXL wersja v2.0.1.5 i wyszło że płytka jest zabezpieczona SAFE DISK V2 czym coś takiego skopiować

Alcoholem 120% da się spokojnie zrobić :slight_smile:

kopiowalem alcocholem 120% nie działa

raczej bedzie potrzeby crack albo inny patch bo ze skopiowanej płyty raczej nie ruszy

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/safedisc/

ClonyXXL to stary program-lepszy jest A-RayScaner lub Protection id Scaner-które znajdziesz na tej stronce co poleca skrzek.

SafeDisc nie jest problemem (zależy jaka wersja) ja zrobiłem kopię Batelfield2 która działa z wirtuala.

Właśnie ja też bez żadnych problemów zrobiłem kopie alcoholem. Na forum battlefield.pl jest poradnik, poszukaj.

z wirtuala działa bo masz emulacje zabezpieczeń, ciekawe czy poleci jak nagrasz płytkę

Chyba nie poważny jesteś :stuck_out_tongue: nie wież że do skopiowania dvd potrzebny jest RAW a jak widać podczas kopiowania w Alcoholu jest zwykłe DAO-czyli nie da rady , można co najwyżej wykonać działający obraz-w zależności od zastosowania zabezpieczenia,nagrywarki,i łutu szczęścia. :stuck_out_tongue:

ja wiem :smiley: tylko kolega który zadał pytanie chciał zrobić kopie bezpieczeństwa a nie tylko obraz

No tak nie przyuważyłem :oops: Co do robienia obrazów , to najlepszym programem jest Deamon Tools Pro-szkoda tylko że 40dniowy trial-i drugi raz nie da rady zainstalować na tym samym kompie-sprawdza chyba IP, bo nawet podanie innego adresu nie pomaga.Ale swoją drogą co dobre powinno być płatne =D> W końcu ktoś nad tym się napracował.Udało mi się tym zrobić obraz gry z zabezpieczeniem Tages-które jest nie do pokonania.

Lekturka: http://pl.wikipedia.org/wiki/IP

A po za tym IP zmienia się u większości providerów co połączenie albo co dobę (IP zmienne). Zapewne Alchol zapisuje jakąś informacje na dysku lub w rejestrze i dlatego nie da się zainstalować go drugi raz.

Mowa jest o Daemon Tools Pro Advanced - a nie alcoholu :stuck_out_tongue: