Kopia płyt DVD szybko - program?


(SolelyRose*) #1

Cze. Proszę o link do jakiegoś programu pozwalającego na kopiowanie płyt DVD. Zależy mi na szybkości wypalania. Teraz mam kilka starych porysowanych dość płyt i chcę je jak najszybciej przegrać.

Programy powinien nie zważać na jakieś błędy odczytów sektorów i ich wytykanie. Ma po prostu przegrać dane i tyle.


(Bartaz10) #2

weź alcoholem120% urzywam go od dawna i jest chyba najlepszy: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... lcohol+120%+1.9.7.6221


(Mirekgw) #3

CloneDVD - to program firmy Elaborate Bytes (znanej z aplikacji CloneCD) umożliwiający ekstrakcję, transkodowanie, oraz zapisanie materiału video na pojedynczy nośnik DVD-R/RW lub DVD+R/RW. Oferuje możliwość wyboru kompresji napisów jak i strumieni audio, wyłączenia lub włączenia oryginalnego menu, podglądu wybranych tytułów, a generowany obraz jest bardzo wysokiej jakości (kopia nie do odróżnienia od oryginału). Program cechują przede wszystkim bardzo wysoka prędkość działania, a także wyjątkowo prosta obsługa pozwalająca nawet osobom nie posiadających dużego doświadczenia sprawnie zapisać kopię zapasową swojej płyty DVD. Słabością programu jest jednak niemożność kopiowania płyt zabezpieczonych. Współpracuje z większością odtwarzaczy sprzętowych i programowych.


(SolelyRose*) #4

Płyty nie są zabezpieczone, bo to legalne jest :slight_smile: .

A co do Alkohol 120% to właśnie używam tego programu i płytę z 4GB danych kopiuje mi już 2 i pół godziny (jest przy 22% całości).

Zobaczę co Clone na to powie.


(pysiu) #5

Polecił bym ashampoo burning studio 2008 w najnowszym komputer świat jest id ość szybko działa jak dla mnie :slight_smile:


(sosen86) #6

ja też polecam ashampoo najlepiej wersja 8 (pełna wersja po wysłaniu 9 e-maili z rekomendacją)


(SolelyRose*) #7

OK, co prawda problem niejako rozwiązałem, ale z Ashampoo pewnie i tak skorzystam.