Kopia płyty Windows Vista

Czy możliwe jest zrobienie kopii oryginalnej płyty Windows Vista? Jeżeli tak, to jakim programem?

1 kopie mozesz legalnie trzymac :wink:

Najlepiej Alcoholem 120%, bo vista chyba nie ma zadnych zabezpieczen i pojdzie latwo skopiowac.

Bez problemu możesz zrobić sobie kopię płytki , do tego polecam albo Nero albo alcohol 120p % :mrgreen:

A jak jest w końcu z tą licencja? Przez ile można korzystać legalnie z Visty bez klucza?

maxymalnie 120 dni, chociaz pojawilo sie info o malej poprawce w rejestrze, dzieki ktorej mozna przez rok :wink: ale 120 dni nalezy liczyc za te oficjalne :wink:

Big thx!

Z wersji ściągnietej przez p2p ?

Nielegalne jest samo posiadanie takiej wersji zainstalowanej na kompie :]

A jak masz legalny zakupiony system , to mozesz nawet timestopera użyć :mrgreen:

ludzie jak można zrobic 120 dni lub rok ? ;] bo na stronce o viście (dobreprogramy) pisalo co trzeba mniej wiecej zrobic , ale mi to nie działa :stuck_out_tongue:

aero a na jakiej zasadzie vista oem przypisuje sie do płyty głownej? Powiedzmy że bede chciał kupic sobie viste oem ale niechce jej rejestrować na swoją płyte bo za np. 2 lata ja wymienie. Vista odrazu po instalacji sie jakoś do płyty przypisuje czy dopiero po aktywacji? Jeżeli bym używał legalnej visty ale użył bym timestopera i cracka żeby mi na legalu w ms wykrywało to to jest legalne?

Warto zauważyć, że jak płyta z Vistą jest w wersji OEM to nie można zrobić jej kopii, gdyż płyta OEM jest właśnie kopią (oryginał to preinstalowany system stworzony przez system buildera)

He? to ja place tyle kur… kasy zeby miec kopie ?

Przperaszam bardzo ale mnie taka strategia nie ciekawi, dobrze ze mam za free oryginalny klucz od Microsoftu, szkoda tylko, ze predko wygasnie :frowning:

już nie czepiajcie się licencji oem. Polskie prawo wyraźnie mówi że można mieć kopie “oprogramowania” na własny użytek :slight_smile: Także nawet wersji oem można sobie zrobić kopie :slight_smile: