Kopia profilu w Firefoxie

(Gerthix) #1

Posiadam rozszerzenie FEBE 5.0, które tworzy kopię zapasową profilu (rozszerzenia, motywy, zakładki...-wszystkiego) w Firefoxie. Problem w tym, że jak się ta kopia wykona to folder, w którym jest umieszczona jest pusty. Może ktoś wie dlaczego i czy jest jakiś inny sposób na wykonanie kopii (najbardziej potrzebne mi są zakładki ale wolałabym mieć kopię całego profilu).

(goomish) #2

Skopiuj sobie sama, ręcznie cały profil Firefoxa. Jeśi nie wiesz gdzie go na dysku szukać - zajrzyj na tą stronę.

BTW - zakładki przechowywane są w pliku bookmarks.html

(fan77) #3

Ja mam podobny problem,jak probuje przywrócić profil to wyskakuje taka oto informacja.

sxqwdcthyj2.th.jpg

szukałem rozwiązania na forum mozilli,bez powodzenia :frowning: Założę się że rozwiązanie jest banalnie proste 8)

(VPN) #4

Można też skorzystać z osobnego programu MozBackup do sporządzania/odzyskiwania kopii zapasowej profilu.

(fan77) #5

Mam go od dawna,jest bardzo dobry ale niestety brak mu funkcji automatycznego zapisywania profilu o ustalonym czasie.

(VPN) #6

Tak, to jest jego wada. Ale jak się pamięta, żeby co jakiś czas wykonać kopię to program się sprawdza :slight_smile:

(Gerthix) #7

Wielkie dzięki Panowie. :smiley: