Kopia profilu w Firefoxie

Posiadam rozszerzenie FEBE 5.0, które tworzy kopię zapasową profilu (rozszerzenia, motywy, zakładki…-wszystkiego) w Firefoxie. Problem w tym, że jak się ta kopia wykona to folder, w którym jest umieszczona jest pusty. Może ktoś wie dlaczego i czy jest jakiś inny sposób na wykonanie kopii (najbardziej potrzebne mi są zakładki ale wolałabym mieć kopię całego profilu).

Skopiuj sobie sama, ręcznie cały profil Firefoxa. Jeśi nie wiesz gdzie go na dysku szukać - zajrzyj na tą stronę.

BTW - zakładki przechowywane są w pliku bookmarks.html

Ja mam podobny problem,jak probuje przywrócić profil to wyskakuje taka oto informacja.

sxqwdcthyj2.th.jpg

szukałem rozwiązania na forum mozilli,bez powodzenia :frowning: Założę się że rozwiązanie jest banalnie proste 8)

Można też skorzystać z osobnego programu MozBackup do sporządzania/odzyskiwania kopii zapasowej profilu.

Mam go od dawna,jest bardzo dobry ale niestety brak mu funkcji automatycznego zapisywania profilu o ustalonym czasie.

Tak, to jest jego wada. Ale jak się pamięta, żeby co jakiś czas wykonać kopię to program się sprawdza :slight_smile:

Wielkie dzięki Panowie. :smiley: