Kopia systemu win7 po powrocie z win 10

A więc jakiś tydzień temu zaaktualizowałem win 7 Home Premium 64 bit do Win 10 64 bit ale stwierdziłem, że Win 7 bardziej mi się podobał, po powrocie zauważyłem coś dziwnego a mianowicie, że mój Win 7 jest nie oryginalny a jestem wręcz w 100% pewny, że był oryginalny bo gdyby nie był nie mógłbym zaaktualizować go do Win 10 może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ? Niestety nie mam nigdzie klucza aktywacyjnego ani płyty A więc jakiś tydzień temu zaaktualizowałem win 7 Home Premium 64 bit do Win 10 64 bit ale stwierdziłem, że Win 7 bardziej mi się podobał, po powrocie zauważyłem coś dziwnego a mianowicie, że mój Win 7 jest nie oryginalny a jestem wręcz w 100% pewny, że był oryginalny bo gdyby nie był nie mógłbym zaaktualizować go do Win 10 może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ? Niestety nie mam nigdzie klucza aktywacyjnego ani płyty…

Jeśli nie masz ani płyty, ani naklejki COA to obstawiałbym jednak pirata :slight_smile:

A właśnie, że spokojnie by się zaktualizował i aktywował! W sumie, jestem zdania j.w.

Masz nalepkę z kodem ? Jeśli nie to na pewno pirat . Jestem prawie pewien ,że wcześniej aktywowany w niekoniecznie legalny sposób  Windows 7 ,spokojnie by się zaktualizował.

Pirat, pozostaje Ci tylko ponowne zainstalowanie win10, ale pewnie niedługo i MS coś zrobi z tymi piratami ;) aby nie mogli używać win10.