Kopia zakładek i innych z Google Chrome do Firefox 3.6


(Dawiddek55) #1

Witam!

Od jakiegoś roku jade na google chrome a teraz postanawiam przejść z niego na Firefoxa 3.6 :slight_smile: Tylko mam masę ważnych danych, zakładek haseł w zapamiętanych w google chrome. Są to bardzo cenne dane :stuck_out_tongue: Jak skonwertować to wszystko do Firefoxa?


(MarS) #2

http://www.xmarks.com/

...i wszystko jasne


(Dawiddek55) #3

a patrzyłeś w donload? Nie znajdziesz tam rozszerzenia dla chrome, bo jest w wersji alpha, jednak mimo wszystko przetestuję (pobieram ze strony google)


(MarS) #4

Eee...tam

Widać, że nie znasz tematu. By zainstalować dodatki do Chrome to trzeba najpierw mieć Chrome w wersji developerskiej pozwalającej na instalację dodatków. Standardowa wersja dostępna na stronie Google takiej opcji nie ma (jeszcze)

http://www.google.com/chrome/eula.html? ... etachannel


(Dawiddek55) #5

Chrome z rozszerzeniami mam już od dawna :slight_smile:


(MarS) #6

To nie bardzo rozumiem w czym problem?


(Dawiddek55) #7

problemu nie mam, jednak program jest w wersji alpha na chrome :slight_smile:


(MarS) #8

Nie wiem skąd Ty masz takie informacje? Ja nigdzie nie widzę, że to jest wersja alpha

screen1z.th.gif

Poza tym jakie to ma znaczenie? Wydaje mi się, że pytałeś o możliwość importu zakładek do Firefoxa a teraz odnoszę wrażenie, że marudzisz

IMHO zupełnie bez sensu


(Dawiddek55) #9

takie informacje mam ze strony głównej projektu, i nie marudze- program działa tylko po prostu chciałem poinformować Ciebie i inne osoby które może wejdą w ten temat żeby wiedzieli że obecnie program jest alpha w wersji pod chrome, ale temat już zamknięty! dzięki :slight_smile: