Kopia zapasowa licnecji do KIS 2012

Witam, czy ktoś się orientuje w któych kluczach rejestru KIS 2012 przechowuje informacje dotyczące licencji? Potrzebuję tej informacji, ponieważ pilnie potrzebuję przeinstalować OS, a nie mogę znaleźć karki z kluczem…

Nie zakładałeś konta na stronie internetowej Kaspersky’ego - Moje konto? Tam jest kod aktywacyjny. Tak jest w moim przypadku.

Niestety nie zakładałem. Jakbym założył, nie byłoby tematu.

Dodane mniej niż minutę temu

Skoro nikt nie jest w stanie pomóc to trudno. Zainstaluję wersję testową i zwrócę się do Kasperskiego o przesłanie kodu, bo wiem, że jest taka możliwość.

Hej…

Może to pomoże http://kb.parallels.com/8944 :stuck_out_tongue:

Dzięki sematex. Nie wiem, czy to jest prawidłowa forma klucza, ale spiszę i spróbuję potem wklepać. Jak się okaże, że to nie jest właściwa postać, to trudno - najwyżej tak jak pisałem aktywuję na 30 dni i zwrócę do do Kasperskiego z prośbą o udostępnienie klucza.

Tzn. to nie jest klucz jako taki, to jest link, prawdopodobnie po kliknięciu powinno przysłać Ci maila z kluczem, ewentualnie, jeżeli jest możliwość otwarcia konta na Kaspersky z poziomu samego programu to z automatu powinno dodać klucz w samym koncie na ich stronie.

Ale tak jak piszesz, jest możliwość wyciągnięcia klucza od ich supportu, z tym że musisz podać kilka danych, datę instalacji itp :wink: Więc może najpierw spróbuj zdobyć klucz a dopiero później rób reinstalację :wink:

Już po problemie, udało mi się znaleźć kartkę.