Kopia zapasowa mailów ze strony Office 365

Cześć,

za pomocą jakiego darmowego programu mogę wykonać kopię zapasową wszystkich mailów, które dostępne są poprzez aplikację internetową Office 365? Chodzi o stronę https://www.office.com/ na której po zalogowaniu można używać narzędzi z pakietu Office.

Zależy mi na tym, aby istniała możliwość skopiowania wszystkich wiadomości wraz z folderami, w których się znajdują. Najlepiej, aby wiadomości zostały zapisane w jakimś popularnym i typowym formacie.

Pozdrawiam.

https://www.systoolsgroup.com/office365-backup/

Dzięki, niedługo sprawdzę i postaram się zdać relację :slight_smile:

Niestety, ale zaproponowane rozwiązania nie spełniły moich oczekiwać.

  1. Veeam Backup for Microsoft Office 365 Community Edition - wymaga rejetracji konta podczas której należy podać numer telefonu.

  2. Sysinfo Office 365 Backup - ograniczenie tylko do 50 pierwszych wiadomości.

  3. Kernel Office 365 Backup - wydawał się w porządku, gdyż zainstalowałem to narzędzie. Program jest bardzo prosty w obsłudze, jednak ma ograniczenie do pewnej liczby wiadomości - bodajże 10 na folder, ale dokładnie nie pamiętam, bo już go skasowałem z systemu :slight_smile:

Niemniej problem rozwiązałem za pomocą programów MailStore Home i Mozilla Thunderbird. Za pomocą tego pierwszego można wykonać kopię zapasową a następnie eksportować pobrane dane do plików .eml, które można otworzyć z użyciem aplikacji Mozilla Thunderbird.

Thunderbird ma dodatek (w sumie dwa od tego samego zespołu programistów obecnie) do wspierania Exchange i chyba 30 dni testowania bez kupna licencji odnawianej co roku.