Kopia zapasowa Windows XP pro

Mam pytanie… Muszę dokonać reinstalacji Windowsa xp Professional w małej firmie i nie było by z tym żadnego problemu gdyby nie to że zagubiła się płytka z instalką. I teraz mam pytanie czy jest jakaś możliwość pobrania nieprzerabianego, niecrakowanego, niezmienionego itp. obrazu tej kompilacji w wersji oem z dodatkiem SP3 tak żeby można ją było normalnie aktywować przez neta bez żadnego kombinowania? Mogę dodać że mam oryginalny hologram z kluczem do systemu oraz fakturę jako dowód zakupu. Jeśli nie ma możliwości pobrania, to czy można zamówić w jakiś sposób od microsoftu kopię zapasową tego systemu za darmo lub ewentualnie jakąś niewygórowaną opłatą?

Zgubiłeś - płać i płacz :confused: Możesz uzyskać takową od dostarczyciela komputerów. Z torrentów pobranie będzie nielegalne.

Pobranie z internetu będzie nielegalne. Możesz zamówić nośnik w Microsofcie lub pożyczyć oryginalny nośnik.

Heh to nie ja zgubiłem jak przyszedłem do firmy to nośnik już by zgubiony :evil: tak to jest nie dbają o płyty a potem wszystko pogubione ehh… Chmm a ewentualnie ile by kosztowało zmówienie takiej kopi zapasowej w microsofcie (mógłbym prosić o jakiś link) o pożyczeniu w ogóle nie ma mowy bo oryginalne płytki z tą wersją xp występują rzadziej niż woda na pustyni, oryginalna edycja by się znalazła ale home co najwyżej tych mam bez liku ale trafił mi się jeden komp z profesionalem zainstalowanym i oczywiście ktoś musiał płytkę zgubić :?

A gdym pobrał obraz płyty z msdn albo technetu? Czy były by dobre? Czy było by to legalne?

Witaj-czy ten windows jest obecnie zainstalowany na dysku?

No w sumie jest… tylko że przydało by się go odświeżyć i to tak porządnie jeśli wiesz co mam na myśli

Czyli ? bo mpze warto zrobić obraz dysku

Jeśli system jest już zaśmiecony, to kopia bezpieczeństwa nic nie da :wink:

http://www.dobreprogramy.pl/Uszkodziles … ,4707.html

No to jest już jakieś rozwiązanie dzięki k038, tylko czy masz jakiś link do stronki microsoftu na której mógłbym skorzystać z tej możliwości opisanej w artykule?

Może to będzie pomocne

http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support