Kopia zapasowa zakończona z ostrzeżeniami

Witam,

Podczas operacji wykonywania kopii zapasowej rozpoczętej o godzinie ‎2014‎-‎08‎-‎18T06:53:49.022686400Z napotkano błędy w woluminach F:,G:,E:. Dziennik plików, których kopia zapasowa nie została pomyślnie wykonana: .

Wyszukałem listę plików, których nie udało się zapisać w C:\Windows\Logs\WindowsServerBackup i są to:

Błąd podczas zapisu przy tworzeniu kopii zapasowej pliku F:\System Volume Information\SRM\quota.md: błąd [0x80070020] Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces.
Błąd podczas zapisu przy tworzeniu kopii zapasowej pliku G:\System Volume Information\SRM\quota.md: błąd [0x80070020] Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces.
Błąd podczas zapisu przy tworzeniu kopii zapasowej pliku E:\System Volume Information\SRM\datascrn.md: błąd [0x80070020] Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces.
Błąd podczas zapisu przy tworzeniu kopii zapasowej pliku E:\System Volume Information\SRM\quota.md: błąd [0x80070020] Proces nie może uzyskać dostępu do pliku, ponieważ jest on używany przez inny proces.

Oczywiście zacząłem szukać w Internecie co na to poradzić i znalazłem, że podobno Antywirus może blokować w co nie wierzę, bo mamy kilka serwerów, wszystkie z tym samym Antywirem (ESET File Security) i z tą samą konfiguracją, a tylko na jednym występuje ten problem. Spróbowałem na wszelki wypadek zrobić backup z wyłączonym antywirem, ale rezultat jest ten sam.

http://forum.dobreprogramy.pl/system-volume-information-t125/

 

http://support.microsoft.com/kb/309531/pl

Nie bardzo rozumiem jak załączone linki mają mi pomóc… Ja wiem czym jest System Volume Information i nie chce tego usuwać. Chce wiedzieć co mi blokuje jego backupowanie i jak to odblokować. Na każdej partycji jest Volume Information i tylko na 3 jest z tym problem.

Jeśli wiesz czym jest System Volume Information, to może oświeć mnie i napisz po co chcesz bakapować ich zawartość?

Bo są tam też przechowywane pliki z informacjami o przydziałach dyskowych i to właśnie tych plików nie mogę zbackupować