Kopia zaposowa wypalona w Alcohol 120% nie działa

CZeść;)

Mój brat kupił sobie grę GTA. Chciałam zrobić mu kopię zapasową w Alcohol 120%. Płyta po kilku próbach się zgrała ala niestety nie działa… Poszło mi kilka płytek do śmieci bo wyskakiwały mi jakieś błędy, aplikacja sama się zamykała i takie tam… Teraz mam dwie płyty, teoretycznie nagrane, ale nie dział żadna.

Proszę o pomoc w tej sprawie

Z góry dziękuje

Spróbuj zwykłym nero skopiować płytę.

nero próbowałam i niestety z tym samym skótkiem… ale najdziwniejsze jest to ze nie było żadnych informacji że płytka jest zabezpieczona…

matusia :slight_smile:, spróbuj skopiować programem CloneCD.

wpierw przeskanuj GTA. A-RAY skanerem niemożliwe żeby gra nie miała zabezpieczenia-nie podałaś jaka część gta-bo na przykład SanAndreas jest zabezpieczone Securom7 z którym Alkohol sobie nie radzi.jeżeli boisz się o zniszczenie płytki to ściągnij plik exe który działa bez płytki(znaczy gra)sam tak robię odkąd przestała działać jedna z moich ulubionych gier :lol: pozdro :smiley:

GTA vice city

zeskanowałam i nie wiem o co chodzi… podaje Print scteena z programu.

Pierwszy skan jest z płyty do grania, a drugi z płytyinstalacyjnej:

skan1vi8.th.jpg

vice city-securom 4.a próbowałaś zrobić 'obraz płyty nerem i odpalić przez Daemon Tols?patrzyłem na necie chyba nie da rady ściągnąć pliku exe aby działało bez płytki.alcohol powinien dać rady z securom 4 może masz coś żle w ustawieniach? płyta nowa?może porysowana? sprawdż płytkę nero-zakładka-testuj napęd-jakość dysku. :lol:

Gra jest stosunkowo nowa. Tylko mój brat już ją troche zajeździł (w sensie porysował) ale to dotyczy tylko płyty z której gra, i tą też chciałam przekopiować. Instalka jest w porządku bo w sumie leży w pudełku.

tak jak mówiłem securom4 sprawdż nero-testuj napęd… a alcoholem robisz kreator kopiowania? próbowałaś kreatorem odczytu? jeżeli płyta nie jest zniszczona to musi dać się skopiować-najwyżej nie będzie działać-to znaczy powinien wyświetlić się komunikat że nie orginalny dysk-blabla :smiley:

No ale tak jak pisałam… ja to niby skopiowałam… bo błędy mi nie wyskakiwały… ale jest lipa bo płytki nie wchodzą;/

Sprawdze nero i dam znać;)

nie rozumiem? z jednej płyty gra a druga(instalka)leży??? to ile jest tych płyt? nie wiem ale klimaty gta nigdy mnie nie kręciły wprawdzie trochę grałem w to ale na plejce :smiley:

Sory ja się nie znam na grach, bo sama gram tylko w simsy:P

Ale mój brat mam 2 płytki. Jedna do instalacji, a drugą wkłada jak chce grać :]

Acha sprawdziłam płyte, płyta zdrowa.

Nagraj na dysk obrazy płyt(użyj Power ISO i ostatecznie montuj na wirtualnych napędach, bądź też nagraj te obrazy Powerem.)

spróbuj jeszcze zrobić obraz płyty i zobacz czy działa przez Daemona tools.Ach dziewczyny każda gra tylko w simsy!nie lepiej dla rozładowania napięcia przestrzelić parę główek??? :lol: pozdro-brata też-niech nielata za często z bejzbolem(gta)bo płytki sie rysują :smiley: :smiley: :smiley:

onimusza666 , wierz mi, nie każda gra w simsy :).

no nie wiem nie wyglądasz(awatar)na taką co gania z giwerą-chociaż w japońskich szlaserach to właśnie te wyglądające niewinnie dziewczyny najlepiej ścinają główki :lol: a tak co do problemu Matusi-niech zobaczy ClonemCd-ale wątpię jak alcoholem nie może(chyba że ma coś żle w ustawkach) :?: