Kopia

Mam nowiutko przeinstalowany komputer:) czy mogę w jakiś sposób zrobić kopię systemu? Tak abym nie musiała za każdym razem przeinstalowywać tylko wgrać ten nowy (skopiowany)? Będę wdzięczna za pomoc :slight_smile:

A jaki masz system? Troche to istotne :smiley:

Ups no tak :))

System XP ma wbudowaną opcje przywracania systemu do punktow kontrolnych! Czyli przywraca ustawienia do dnia i kazdej operacji wykonanej w systemie (np. zainstalowania aplikacji). Takze mozesz cofnac system do dnia w ktorym chodzil najlepiej czyli … gdzies tam :smiley: Taka kopia jest zbedna!

jeden ze sposobów to - w pakiecie Nero jest opcja wykonania kopi zapasowej systemu - potrzebne będzie kilka płytek

drugi - zawsze możesz użyć opcji przywracania systemu, jak się zaczną dziać złe rzeczy :slight_smile:

Wiem że zawsze mogę zrobić przywracanie systemu, ale chciałabym mieć zachowaną na wszelki wypadek kopię systemu :slight_smile:

W tym Nero wykorzystywanym do nagrywania płytek?

tak w tym nero… Zrob sobie obraz dysku (za pomaca DrivImage lub Norton Ghost)

Niestety nie mam ani Ghosta ani DrivImage :frowning:

Elaa, jak trochę poszukasz to znajdziesz podwójne wydanie Komputer Ekspert za ok 14 zł ;), jest tam Drive image 5.01 (pełna wersja) i kilka innych pożytecznych programów jak QuickClean mcafee do czyszczenia systemu ze zbędnych śmieci.

Musisz w takim razie zaopatrzyć się w jeden z tych programów. Robienie kopi jest świetną sprawą oszczędzasz przede wszystkim duzo czasu. Jeżeli chcesz to poczytaj sobie o Norton Ghost. :smiley: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=1870