Kopiowanie danych z plyty Dvd

problemem jest temat tego posta czyli skopiowanie danych z płytki DVD

odrazu oświadczam iż mam na to zgodę autora filmu (jest to film z wesela i mam go od kamerzysty ktorego znam i on jest autorem:] )

pliki są w formacie BUP albo VOB :confused: pierwszy raz takie coś widzę i na kazdej są w 4 częsciach i jak chcę skopiować to na każdej płytce 4 część pliku VOB nie chce sie skopiować a płyty są 3

wie ktoś jak to obejść?

Trochę dziwne, że na wszystkich płytach w tym samym miejscu występuje taki sam błąd - prawdopodobnie błąd odczytu - uszkodzone/wadliwe płytki i/lub zanieczyszczony/zużyty napęd CD (czasami pomaga użycie płyty czyszczącej) Sprawdzałeś czy można przekopiować na innym komputerze? Za chwil pewnie ktoś tu poda sprawdzony program do kopiowania płyt z błędami odczytu.

Gość który to nagrał i zgrał materiał na płyty DVD mógł zabezpieczyć pliki przed kopiowaniem - wiadomo z jakich powodów chęć kolejnych zysków ze sprzedaży kopi.

Pliki VOB to nic innego jak mareriał Video+Audio pozostałe pliki to struktura składu płyty do prawidłowego odtwarzania w np. odtwarzaczu DVD stacjonarnym. Natomias plik Vob bez problemów odtworzysz za pomocą zwykłego np. AllPplayer , czy SubEdit Player.

Napisz więcej szczegółów czym to prubowałeś skopiować czy inne płyty DVD możesz bez problemu kopiować czy też odtwarzać same pliki VOB im więcej informacji tym szbsza i owocniejsza pomoc 8)

najpierw próbowałem zgrać na dysk ot tak poprostu: kopiuj / wklej, 4część pliku sie zatrzymała no i komunikat windowsa (jak zawsze niesprecyzowany itd) Error: blablabla

pozniej wrzuciłem do nero burning roma i skopiowałem jako dane no i też na 4częsci blad,

te filmy byly zabezpieczane, ja mam kopie kopii za ktora juz ktos zaplacil, czyli ktos kupil kopie i skopiowal dla mnie (bez problemu) a ja nie moge skopiowac dla siebie… :confused:

Spróbuj skopiować z DVD za pomocą najnowszego Total Comander’a. Ten program również powinien Ci pomóc: DVDFab HD Decrypter