Kopiowanie konta użytkownika

Hej!

Chciałabym skopiować jedno konto użytkownika do innego konta (chodzi głównie o zmianę nazwy katalogu/ścieżki konta użytkownika). Utworzyłam już nowe konto o odpowiadającej mi nazwie oraz dodatkowe, trzecie konto, z pozycji którego miałoby dojść do kopiowania. Wszystkie konta na uprawnieniach administratora.

Kiedy jednak wchodzę w panel sterowania >> system i zabezpieczenia >> system >> zaawansowane ustawienia systemu >> profile użytkownika >> ustawienia, owszem widnieje tam opcja “kopiuj do” (obok opcji “usuń”), ale jest niedostępna dla każdego z kont, tzn. kiedy klikam na te konta, opcja “kopiuj do” (ani “usuń”) się nie pokazuje/nie uwypukla. Jedyne co się pokazuje to zmiana typu konta (teoretycznie na mobilny), ale tego też nawet nie udałoby się zmienić.

Czy ktoś potrafi mi napisać, gdzie tkwi mój błąd?

Z góry dziękuję !!

Przenieś dane z katalogu domowego do jakiegoś tam dowolnego folderu, wywal obydwa konta. Zrób nowe i przenieś wcześniej przeniesione dane.

Takie proste!

Działa, dzięki;)

skoro juz masz utworzone nowe konto to od razu skopiuj tam dane uzytkownika. potem prawym klikiem na profilu (katalogu usera tym nowym) i zmieniasz uprawnienia + wlasciciela. gotowe.