Kopiowanie zabezpieczonej gry DVD

witam ,

mam gre na DVd ktora chcial bym skopiowac(dodam ,ze wszystko jest legalnie plyta jest juz tak zniszczona ,ze sie boje ,ze dlugo se na niej niepogram :frowning: ) mam do tego program alkochol 120 % ale niemoge tam wybrac jakie zabezpieczenie ma on zdiac :frowning:

Gra jest zabezpieczona securomem …

Doradzcie jakis program :frowning:

bardzo zalezy mi na tej grze i niechcial bym jej stracic wiec chce zrobic sobie jej kopie zapasowa :frowning:

pomocy !!

Z tego co się orientuje to Alcohol sam wybiera odpowiednie zabezpieczenie i kopiuje bez problemu - tylko z filmami ma problem.

Jaka to gra?

chronicles of riddick …escape from butscher bey … .

niewiem czy dobrze napisalem .

I jaki securom???

Sprawdzimy czy dobże wykryłeś .

Alkochol nie ma securoma ??

Ps .

Już wiem. Gierka ma Securom5 .

Cieńko to widzę . Kopia 1 do 1 chyba odpada.

Ale masz >>>> http://mforum.pl/tematy_8847.htm

SecuROM 5.03.04.0034 detected

tak pokazuje a-ray scaner ;]

ma , tylko w tym problem ,ze to gra na DVD …i nie ma wyboru jakim zabezpieczeniem ciachnac …o to wlasnie sie rozchodzi.

Jest tylko zapytanie czy ma dzieli …ja daje zeby niedzielil bo mi to niepotrzebne.


a wiec zrobilem teraz obraz na dysk (normalnie alkocholem) no i wkladam gierke przez deamona no i wychodzi mi ,ze jakis konflikt emulatora.

Pewnie to jedno z zabezpieczen gry …ktore niepozwala jej wlanczac na wirtualnych napedach.

Ok.

Dzieki ale to sa tylko pluginy do programow ktorych ja niemam …niestety i o ile sie domyslam sa one platne (anyDVD napewno) .


nagram teraz ten obraz plyty ktory zrobilem wczesniej, zobaczymy , moze bedzie dzialac.

A jak nie to sie wku…ie .

Bo ostatniom plytke DVD mam :frowning:

a niechce mi sie do sklepu isc .


a wiec sie nieudalo …lipa .

Odinstaluj jakiś program , Demona albo Alkochol. Mogą sie “pokłucić” Albo emuluj przez Alcochola jako SecuROM 4.x. Jak jest 5 to przez 5. Ale tu już strzelam.

Ps.

Czasami obecność Clone też przeszkadza.

Poradzilem sobie juz , dzieki :slight_smile:

plusik dla ciebie Phylby za zaangazowanie :slight_smile:

Jestem ciekaw jak ?? :smiley: