Kopiowanie Zainstalowanego Oprogramowania + Identyfikator PC/Instalcji W Rejestrze W7

Witam,
Poszukuje oprogramowania, które zrobi kopie już zainstalowanego oprogramowanie włącznie z wpisami rejestru i danymi typu AppData.

Płatny total uninstall ma opcje robienia kopii zainstalowanych programów wraz z folderami ustawień i wszystkimi wpisami rejestru. Na przykładzie aktywowanego programu, po przywróceniu programu np po reinstalacji systemu mamy gotowy zainstalowany aktywowany program do użycia.
Nie spotkałem, żeby jakiś darmowy program miał takie możliwości.

1 polubienie

Po części program do “wirtualizacji programów” np. Cameyo:

@Bogdan_G
O, no właśnie korzystałem kiedyś z TU do całkowitego usuwania aplikacji i szukałem właśnie odpowiednika który tak samo wyszuka powiązane pliki i klucze rejestru ale dla zrobienia kopii. Niestety nie mam wersji pro ale podpytam znajomych jeszcze.

@krystian3w
Zaraz przetestuje jak to zadziała :slight_smile: dam później znać czy dało rade.

Dziękuje Panowie :slight_smile:

//Edit:

No i niestety ani UT ani Cameyo nie dały rady :frowning: Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł? Przy okazji czy ktoś wie czy w rejestrze W7 jest jakiś wpis z numerem identyfikacyjnym komputera? (10 znakowy?)

Program do kopii zapasowej programów A nie wystarczy zwykłe kopiuj - wklej?

//Edit
Spróbuj tego https://www.dobreprogramy.pl/Cobian-Backup,Program,Windows,12544.html