Koreanskie znaki

a tak wlasciwie to nie mam pojecia czy powinnam tu o tym pisac czy mnie nie wyrzucicie… nie wiem co zrobic tzn. mam dwie przegladarki opere i IE i ani jedna nie obsluguje mi tekstu koreanskiego… probowalam cos tam zdzialac z tym calym kodowaniem ale… dupa… nic z tego… nie dziala dalej i widze kratki… pomozcie… czekam na odpowiedz… pozdrawiam :slight_smile:

Złączono Posta : 27.04.2006 (Czw) 21:36

a i jeszcze jedno… potrzebuje rady jeszcze dzis… troszke mi sie spieszy :slight_smile: dzieki z gory :slight_smile:

JUZ ZMIENILAM…DZIEKI ZA PODPOWIEDZ :slight_smile:

Proszę skonkretyzować nazwę tematu

hmmm… szczerze to nie wiem jak sie to robi… chyba wiekszosc sie zorientuje jak wejdzie na moj watek… jestescie tu pewnie spora ilosc czasu i pewnie klikacie myszka w kazdy nowo powstaly post… nie utrudniajcie mi dodatkowo zycia i oszczedzmy sobie nerwow… czekam na odpowiedz… buzki :*

Yyy poszukaj na stronie microsowtu czy niema instalki do explorera z jakies 2 mieśące coś na google czytałem ze microsoft wydał coś takiego ale niejestem pewien i zmień temat zanim dostaniesz ostrzeżenie.

ewkazdrzewka jako, że jesteś nowa, napiszę Ci to oględniej.

Zapoznaj się z Regulaminem Forum - to wymóg, by normalnie istnieć w naszej społeczności bez zgrzytów. Po prostu popraw temat. Chodzi tu głównie o to, by ludzie, którzy szukali danych spraw wiedzieli, co znajduje się pod danym linkiem. Pomyśl, jak by wyglądało pełno “witam… mam problem…”, “HELP”.

Popraw nazwę tematu, zatytułuj go normalnie, bo będę zmuszony przenieść go do Śmietnika.

EOT

rozumiem ale dalej nie wiem jak to sie robi… moze zrob to za mnie…

Złączono Posta : 27.04.2006 (Czw) 21:49

widze ze z tym tematem to nie jestem pierwsza… nie wiesz jak nazywa sie ta instalka bo troche sporo tam jest tego…

Złączono Posta : 27.04.2006 (Czw) 22:07

chcialam zrobic jakas aktualizacje jak pisales(Internet Explorer 6 z dodatkiem Service Pack 1 (KB896688)) ale nie powiodlo sie probowalam kilka razy i ciagle to samo… nie znam sie na komputerach, jak widac nawet tematu nie umiem zmienic… czy ktos mi cos poradzi…

Złączono Posta : 27.04.2006 (Czw) 23:08

zrobilam to sama :slight_smile: przepraszam za balagan i pozdrawiam wszystkich :slight_smile:

Nie jest to takie skomplikowane

Potrzebujesz 2 czcionek klik

Rozpakuj archiwum i znajdź w nim czcionki Mincho i Gothic, zainstaluj i gotowe.

Będziesz miała tekst koreański, japoński i część chińskiego, ale tylko w przeglądarkach.

korea_4516t.jpg