Korzystanie z kartainternetowa.pl

Witam, ostatnio aktywowałem moją kartę Bankową dołączoną do PC Format. Informacje na jej temat są na kartainternetowa.pl

Moje pytanie brzmi : jak mogę dokonać przelewu , jeśli posiadam tylko tą kartę, passy do logowania i środki na koncie, a nie posiadam żadnego kodu NIK ani PIN.

Korzysta ktoś z tego ?

Pozdrawiam

https://www.centrum24.pl/kartainterneto … index=2027

Hey! Ja również aktywowałem sobie kartę z PC Format. Z tej karty nie dokonasz samodzielnie przelewu, tylko podajesz jej dane /numer i kod CVV2/ firmie, w ktorej dokonujesz zakupów i ta firma sama odlicza z twojej karty odpowiednią należność za towar. Kartę zasilasz tylko taką sumą, /albo nieznacznie wyższą dla pewności/, ktorą masz zapłacić za towar. Jest to wygodne, bo nieuczciwa firma nie “ukradnie” ci więcej kasy, niż należność za towar. Czasami przy zakupach internetowych jest tylko taka opcja, że nie możesz sam dokonać przelewu, tylko musisz podać dane karty, więc ta karta z PC Format jest idealna do takich transakcji. Danych mojej głownej karty, na ktorej mam środki z zakladu pracy, bałem się podać firmie, i dlatego aktywowałem tę kartę z PC Format. Służy ona tylko do zakupów internetowych