Korzystanie z TAXI w GTA IV?


(Loczek__16) #1

Dziś stałem sie szczęśliwym posiadaczem ww. gry.Pograłem już trochę,ukończyłem pare misji ale niewiem nadal jak sie korzysta z taxówki jak pasażer-niechce jej ukraść :slight_smile:


(Toniak 47) #2

Najlepiej poczekać aż da Ci taką możliwość Roman. Będziesz mógł w każdej chwili zadzwonić po taksówkę. Wczoraj bylem blisko taxówki i nacisnąłem chyba 'E' i zagwizdał po nią. Chciałem wsiąść jako pasażer bo pisało, aby kliknąć 'F' ale mi ją ukradł zamiast wsiąść :confused:


(Aku Huci) #3

Gram troszkę, więc trzeba przytrzymać 'F' i wtedy wejdzie jako pasażer.

Aby zamówić taksówkę trzeba zaprzyjaźnić się z Romanem. Otwieramy komórkę, "Phone book", wybieramy "Roman", następnie "Car service".


(Loczek__16) #4

Ok,dzięki popróbuje :smiley: Więc jedziemy do Romana ... :wink:


(Pax555) #5

nie wiem jak na PC, ale na 360 było tak po jakieś misji, że już nie można było korzystać z usługi taksówkarskiej u Romana, ale to dopiero pod koniec fabuły chyba


(Cekol1) #6

raczej na początku o ile dobrze pamiętam po tym jak wysadzili mu ta firmę, mieszkanie i tym samym odblokowało nam się 2-gie miasto :lol:


#7

Przenoszę do odpowiedniego działu.


(Loczek__16) #8

zgadza sie,możliwośc korzystania z taxówki pokazuje sie po jednym z pierwszych wykonanych zleceń od Romana :slight_smile: ale dzieki za pomoc,ofc jest to na początku fabuły,a tak poza tym to jak sie Wam gra na PC'towej wersji gry? (nie grałem w GTA na konsoli).W porównaniu do konsol lepiej czy gorzej ?