Kości ramu i brak sygnału na monitorze

Witam mam pewien problem. Ostatnio po czyszczeniu komputera włączając komputer dziwnie się zachował. Włączył, wyłączył, włączył, wyłączył, włączył, wyłączył i włączył. Całość włączania i wyłączania trwała ok. 5s. Pomimo tego ze komputer był włączony na monitorze był czarny ekran tzn. nie było sygnału. Monitor działa bo normalnie podczas włączania pokazuje się logo producenta. Posprawdzałem kable ale dalej to samo. Postanowiłem sprawdzić kości ramu. Okazało się, że bank pamięci można otworzyć tylko z jednej strony. Dolna strona jakby w ogóle nie umożliwiała takiego manewru. I nie mogę wyciągnąć kości. Do tego nie moge jej nawet dobrze wsadzić pomimo, że używam dość sporo siły.
Link do płyty : https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/plyty-glowne/asrock-h310cm-hdv-lga1151-ddr4-2666-4-sata3-dvi-d-d-sub-hdmi-h310cm-hdv?gclid=CjwKCAiA9vOABhBfEiwATCi7GME8KIKYlOaxdVJeBNNU6PRkuvFrEVsun_JUbugyedo8Tk1hqG3LZxoCjnkQAvD_BwE

Bo dolne są nieraz robione na sztywno obecnie i jak się przyłożysz to dobrze włożysz. takie zachowanie komputera oznacza nieprawidłową konfigurację komputera (RAM/CPU) i nie mógł wystartować aż się nie przywrócił do domyślnych.