Kosz a pliki

Mam mały problem,otóz jak usuwam jakis plik z kosza,to nie prznosi mi do niego tylko znikaja gdzies w systemie.

A miejsce na dysku maleje,czyli nie są usunięte do konca,czy ktoś wie gdzie ich szukac poza koszem?

Masz Nortona SW?

:shock: Już jaśniej napisać się nie dało, rozumiem :?: Jak Ci system ma gdzieś przenosić pliki skoro je usuwasz z kosza… Bardzo prawidłowym objawem jest to, że znikają… Co innego fakt, że miejsce na dysku się nie zwalnia. To może być faktycznie skutkiem używania programu typu Norton UnRase :idea:

Pliki tworzone przez UnEraser, możemy usunąć; kliknij prawym na Kosz i wybież “Usuń pliki chronione przez Norton Utilites”. Następnie: Usuń wszystkie. A jeśli chcesz, to wylącz tą usługę. Prawoklik na kosz => Karta Ochrona przez pakiet Norton Utilites => Wybież dysk i odznacz “Włącz ochronę” :smiley:

:lol: Pawek,mam plik zaużmy piosenka mp3 sciągnieta czyms tam,z jakies strony odśłuchałem ją i nie spodobąła mi się,więc klik prawym przyciskiem gryzonia i usuń…zaglądam,do kosza,bo powinno tam przeniesc,ale pliku nie ma…za to miejsce na dysku sie nie zwalnia…

To tak jak wyrzucam pustą butelke do kosza a za chwile patrzę do niego,a jej tam nie ma…sama wyparowąła? :lol:

Chodzi mi o to,że po kliknieciu usuń,plik powinien być przeniesiony do kosza,a tak sie nie dzieje…za to miejsce na dysku sie nie zwalnia…no bo niby jak,skoro pliku usunietego z dysku C w koszu nie ma…i gdzie sie podział?

Mam WIN98 i Nortona nie uzywam.

Możliwe że masz przestawione ustawienia we właściwościach kosza.

Weż kliknij PPM na koszu weż właściwości i odznacz opcje nie przenoś do kosza tylko kasuj.

Zrób sobie test.Spisz nazwę jakiegoś pliku a potem go usuń po czym sprawdź dysk wyszukiwarką plików (może znajdzie :smiley: )Co to da?Nic,ale może dowiesz się gdzie zostaja przeniesione :smiley:

Powielona informacja - usuwam.

Asterisk

Fxj ma rację ,tylko dlaczego nie zwalnia miejsce? Metoda robcioo-a też

warta sprawdzenia.

Może ma ustawione rozmiar kosza na 0% ?