Koszt neostrady

Witam chciałbym się zapytać użytkowników neostrady za co należy płacić??

Bo tak pani przedstawiła i ofertę na 12 miesięcy 20MB za

Jednorazowa opłata:

Aktywacja 49,90 zł

Modem 99,00 zł

Miesięcznie:

internet 74,01 zł

Koszt utrzymania linni 29,00 zł

koszt zawieszenia telefonu 21,35 zł

nie mam linni TP i chciałbym nową :slight_smile: ale telefonu nie chcę tylko sam internet i pani mi powiedziała że muszę go wtakim razie zawiesić. A wszędzie piszą że trzeba płacić za utrzymanie linni a nic o tym zawieszeniu nie piszą ;/ o co z tym chodzi? człowiek chce internet to nie dość że za linnie to jeszcze za telefon musi płacić? bo pani powiedziała że trzeba by linnia była aktywna bo dopiero wtedy neo będzie działać.

Telefonu mieć nie musisz, ale za utrzymanie linii będziesz musiał płacić te 29 złociszy. Ktoś kto ma telefon i płaci abonament - to tą opłatę ma już wliczoną w abonament. I ta opłata nie ma związku z telefonem a z kablem miedzianym jaki do Ciebie muszą dociągnąć, oraz rezerwacją części pasma i takie tam.

przy umowie na 12mc płacisz opłatę aktywacyjną 49,90 zł i za internet 74,01 zł/mc

przy umowie na 24mc płacisz aktywację 19,9, a za internet przez 2 pierwze mce 0 zł, za kolejne 69 zł

aktywację płacisz raz, a potem już tylko co miesiąc za internet i utrzymanie łacza.

Modemu brac nie musisz jeżeli masz własny, możesz wziąść od nich liveboxa za dodatkowe 10złociszy miesięcznie albo kupić u nich jakiś routerek. Osobiście jednak polecam kupić sobie samemu jakiś router a nie brać od nich żadnego szajsu.

a czyli tego 21,35 zł nie muszę płacić co miesiąc ;D a router to też właśnie myślę kupić sam :slight_smile:

To kwota za zawieszenie, czyli jak bys miał telefon to go zawieszasz i płacisz 22zł i nie możesz korzystać z telefonu. I wtedy nie płacisz 29zł za utrzymanie łącza.

jeśli weźmiesz Livebox lub własna bramkę kupisz możesz mieć telefon internetowy VoIP, Podobny jak stacjonarny tle ze bez abonamentu płacisz za połączenia wykonane.Wykonywanie z takiego numeru VoIP na iny numer VoIP jest bezpłatne.

Za aktywacje jak dobrze się orientuje zapłacisz 0zł jeśli się zgodzisz na e-fakturę.

Co do modemu to tylko moja wolna myśl. ale na allegro za 99zł kupisz livebox ma on ta swoja zalete ze ma wbudowana bramkę VoIP , tylko nie wiem czy może obsłużyć innych operatorów niż TP co do VoIP.