Koszt strony


(Kammil121) #1

Witam. Pilnie potrzebuje umieścić stronę na jakimś serwerze. Jestem nowy w tym całym webmasteringu i mam parę pytań:

1.Jaki jest koszt domeny niezarejestrowanej???

2.Jaki jest najlepszy hosting (ok 100mb przestrzeni dyskowej, php5,msql)??

3.Czy umieszczenie strony wiąże się jeszcze z jakimiś kosztami??

Z góry dzięki


(kubut) #2

A potrzebujesz płatny hosting? Jest masę darmowych, takich jak yoyo, cba, lub zagraniczny 000webhost (z tego ostatniego sam korzystam i jestem zadowolony). PHP i MySQL udostępnia w tej chwili większość darmowych hostingów. Dostajesz też wtedy darmową domenę (wiadomo, że to nie jest czyste .pl)


(Kammil121) #3

właśnie zależy mi na płatnym hostingu.


(slepciu) #4

Z płatnych rozwiązań polecam webhost.pl - sam korzystam i jestem zadowolony, koszty domeny .pl to za pierwszy rok około 12 zł z Vatem, za kolejne 69+Vat, hosting to 99zł + VAT i całkiem przyzwoite parametry. Ja na jednym koncie utrzymuję około 10 prostych stron i nie mam problemu.

Dobry kontakt z administratorami, praktycznie bez awarii.


(Krzkaczor) #5

Osobiście z płatnych mogę polecić http://www.linuxpl.com/ ale myślę że darmowy - 000webhost.com powinien Ci wystarczyć i jest pozbawiony reklam. Co do domeny to na linuxpl masz gratis domeny a potem ok. 50 zł za przedłużenie (w zależności od wybranej końcówki).


(system) #6

Polecam http://www.webd.pl Mam hosting medium i płacę 6,99 zł za miesiąc. Mam postawione trzy serwisy z Joomla i nie narzekam. A domenę wykupiłem w home i zapłaciłem 8,42 z Vat za rok. Wystrzegaj się cba. Większego dziadostwa nie widziałem.


(Koniu933) #7

Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, np. będziesz umieszczał strony znajomych, klientów, zaplecze do reklamy to bardzo polecam superhost.pl . Sam mam najmniejszy zestaw od nich i spisuje się super.