Koszt wymiany wyświetlacza w aparacie


(Agit13) #1

mam problem. uszkodził mi sie wyswietlacz od aparatu cyfrowego nicon P50, jest cały niebieski tylko po środku jest pasek "normalnego wyswietlacza". czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztowałaby wymiana monitora i czy to sie da w ogóle naprawić ?


(Frog) #2

missy13 , nie podpinaj się pod istniejące tematy - jeżeli masz problem, załóż własny temat.

Wydzielono.


(system) #3

No pewnie że się da naprawić. Lecisz z aparatem do punktu w którym go kupiłeś/aś, oni albo wysyłają go do naprawy albo dają Tobie adres gdzie masz go wysłać i zlecasz naprawę. Oczywiście naprawa jest płatna, bo mniemam że to uszkodzenie mechaniczne, tak? Ja za wymianę wyświetlacza w Fujifilm S5700 zapłaciłem pól roku temu 400 zł, więc nie są to małe pieniądze. Ale cena naprawy zależy też od producenta i modelu.


(fiesta) #4

Wątpię czy taka operacja jest warta zachodu przy aparacie o którym mowa który sam jest warty koło 400 zł. Nawet jak wymiana matrycy LCD kosztowała by w tym wypadku 200 zł, to dalsze ładowanie kasy w to pstrykadełko jest kompletnie nieopłacalne.


(Blotny) #5

Bo tak to bywa. Przed wysłaniem się dowiedz o wszystkie koszty. Ja kiedyś miałem telefon. Spalił się wyświetlacz. Przepięcie, czy taki cuś. Koszt wymian wyświeltacza równał cenie nowej komórki.


(system) #6

Nie ma co się przekomarzać o to, czy naprawa była opłacalna, czy też nie. Dałem przykład ile zapłaciłem za naprawę wyświetlacza, aby uzmysłowić jakie są tego koszty.


#7

Zobacz w komisie , ceny są różne , zależy jakiej wielkości jest miejscowość


(fiesta) #8

Albo poszukaj na Allegro w kategorii uszkodzone ze sprawnym wyświetlaczem.

:slight_smile: