Koszt wymiany wyświetlacza w aparacie

mam problem. uszkodził mi sie wyswietlacz od aparatu cyfrowego nicon P50, jest cały niebieski tylko po środku jest pasek “normalnego wyswietlacza”. czy ktoś może mi powiedzieć ile kosztowałaby wymiana monitora i czy to sie da w ogóle naprawić ?

missy13 , nie podpinaj się pod istniejące tematy - jeżeli masz problem, załóż własny temat.

Wydzielono.

No pewnie że się da naprawić. Lecisz z aparatem do punktu w którym go kupiłeś/aś, oni albo wysyłają go do naprawy albo dają Tobie adres gdzie masz go wysłać i zlecasz naprawę. Oczywiście naprawa jest płatna, bo mniemam że to uszkodzenie mechaniczne, tak? Ja za wymianę wyświetlacza w Fujifilm S5700 zapłaciłem pól roku temu 400 zł, więc nie są to małe pieniądze. Ale cena naprawy zależy też od producenta i modelu.

Wątpię czy taka operacja jest warta zachodu przy aparacie o którym mowa który sam jest warty koło 400 zł. Nawet jak wymiana matrycy LCD kosztowała by w tym wypadku 200 zł, to dalsze ładowanie kasy w to pstrykadełko jest kompletnie nieopłacalne.

Bo tak to bywa. Przed wysłaniem się dowiedz o wszystkie koszty. Ja kiedyś miałem telefon. Spalił się wyświetlacz. Przepięcie, czy taki cuś. Koszt wymian wyświeltacza równał cenie nowej komórki.

Nie ma co się przekomarzać o to, czy naprawa była opłacalna, czy też nie. Dałem przykład ile zapłaciłem za naprawę wyświetlacza, aby uzmysłowić jakie są tego koszty.

Zobacz w komisie , ceny są różne , zależy jakiej wielkości jest miejscowość

Albo poszukaj na Allegro w kategorii uszkodzone ze sprawnym wyświetlaczem.

:slight_smile: