Koszty zerwania umowy o neostrade

czy ktos z was sie orientuje jak to teraz jest z rozwiazaniem umowy o neostrade przed data jej wygasniecia?

rozumiem ze trzeba zaplacic kare umowna ale czy jej wysokoscia jest suma ulg przyznanych w faktycznym okresie uzytkowania internetu (podpisalem w czerwcu 2009 czyli 2 miesiace) czy tez suma ulg jaka bedzie mi przyznana w ciagu trawania umowy (w moim przypadku przez 12 miesiecy)?

chcialbym zerwac umowe a jest roznica w sumie tych ulg zatem warto zapytac :wink:

BTW. uwazajcie na TPSA. zamowilem net na laczu TP, 6Mb/s ale w GTS Energis czyli usluga Multimo. dostali po tygodniu odpowiedz od TP ze nie ma warunkow technicznych na taka predkosc, ze max to 2Mb/s

potem zamawiam neo 6Mb/s i bez problemu podlaczaja i dziala z max predkoscia - oszusci cholerni!

Z tego co pami臋tam to 50x liczba miesi臋cy ile si臋 ju偶 ma umow臋 :slight_smile:

oooj na pewno nie :stuck_out_tongue: chyba musieli cos zmienic jeszcze w zeszlym roku w regulaminie.

ktos sie orientuje jak to jest na chwile obecna?

Nie rozumiem - przecie偶 le偶y w domu regulamin, kt贸rego punktu nie rozumiesz? Kto艣 podpisywa艂 w domu umow臋, to chyba wiadomo, co si臋 kupuje?

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/internet_w_domu/neostrada_tp/

Nie chce mi si臋 czyta膰, ale z tego co pami臋tam: masz do oddania x2 r贸偶nica z tytu艂u umowy na czas okre艣lony (p艂aci艂e艣 mniej, bo umowa na okres 12 miesi臋cy by艂a) + minimum x10 abonament pe艂ny (czyli bez ulgi). Nie chce mi si臋 liczy膰, nie pami臋tam ile kosztuje Neostrada - ale co艣 ~150z艂 za 512, to pewnie wyjdzie Ci z 1700PLN.

Ciesz si臋, 偶e nie podpisa艂e艣 na 3 lata.

dzieki za linka, znalazlem tam punkt mowiacy o tym ze musialbym oddac sume ulg jaka bedzie mi przyznana w okresach rozliczeniowych do konca trwania umowy. czyli jedynie bedzie sie oplacalo zerwac pod koniec trwania umowy

PS. regulamin ani cennik nie lezy w domu bo TP nie wysyla go razem z umowa. nigdy tak nie bylo zeby wysylali mimo tego ze powinni.