Koszulki FRUIT OF THE LOOM, rozmiarówka- ktoś poradzi

Witam, chciałbym sobie zamówić koszulkę na Allegro. Wiekszość sprzedawanych przez allegrowiczów koszulek typu “fajne” mają naniesiony nadruk na T-Shirt’y firmy “FRUIT OF THE LOOM”. W związku z tym mam do Was pytanie czy ktoś się orientuje w rozmiarówce ów firmy?

Chodzi o to, że mam wątpliwości czy zamówić eMkę czy eLkę. Jestem tak dziwnych gabarytów, że zawsze mam z tym problem, np. koszulki z House mam M, a c Croop’a L.

Może ktoś będzie podobny do mnie :slight_smile: a na dodatek użytkujący koszulkę FRUIT OF THE LOOM i mi podpowie jaką mam wybrać.

Mam 172 wzrostu i raczej takiej słusznej postawy w klacie po lekkie siłowni, możnaby to tak ująć. W każdym razie wicher mi nie groźny w czasie wietrznej pogody :).

Domyślam się, że pytanie lekko “z pupy”, ale wyrzucić pieniądze w błoty to też głupota.

Ps. Te tabele a aukcjach to o kant stołu rozbić, za precyzyjne to nie są.

Chłopie, :wink: T-shirt to nie koszula do garnituru. Weź numer wyższą, bo w zbyt obcisłej będziesz wyglądał jak “kark”, a nawet jak będzie ciut za wielka to przecież i tak to tylko strój “na sportowo”, więc wielkiej różnicy nie robi :slight_smile:

teraz taka moda na T-shirt a`la gej…obcisła koszula…obcisłe jeansy hahahahahaha :smiley:

Dlatego chcę Panie tego uniknąć :slight_smile: :slight_smile:

To jak chcesz tego uniknąć, to czy odpowiedź nie jest oczywista :roll:

Nawet jeśli kupisz M, to raczej nie będziesz wyglądał jak… e… ktoś ubierający się wg. najnowszej mody, radziłbym jednak wziąć L, najwyżej będzie troszkę za duża, chociaż na mnie taka jest w sam raz, a też mam problemy L czy M.