Koszulki z własnym nadrukiem. Pytanie

Witam.

Kolega ma za niedługo urodziny i na prezent chciałem mu kupić koszulkę z logiem Intela. Nie pytajcie dlaczego :smiley:

Znalazłem taką stronkę:

http://www.generatorkoszulek.pl/

Przy dodaniu obrazka stronka pyta czy posiadam do owego obrazka prawa autorskie.

Moje pytanie brzmi czy takie coś jest legalne ?

Chciałbym właśnie by na koszulce było oryginalne logo Intela.

a może ktoś się orientuję gdzie można kupić koszulki Intela o ile owe istnieją ? pozdro.

  1. raczej nie legalne, i nawet jeśli się uprzesz, to firma może to odrzucić, bo w razie czego to będą także problemy dla niej (bezprawne wykorzystanie czyjegoś znaku handlowego).

  2. co do koszulek, to najczęściej rozdawane/sprzedawane są przy okazji firmowych eventów. w usa może i byś kupił u nich koszulkę, bo to tam ‘taka tradycje’, ale u nas chyba nie da rady. zostaje szukanie koszulki w specjalnych sklepach lub aukcjach aukcjach.

  3. poszukaj innego obrazka lub wymyśli ciekawszy prezent, np. obrazek z prockiem 8086

Może zapytaj Docenta albo kogoś z Redakcji DP, bo oni mają marketingowe kontakty (m.in. z Intelem) z racji prowadzenia tego portalu?

poszukaj koszulek wsrod HotZlotowiczow, bo wiem ze w zeszlym roku byly rozdawane