Koszykówka na PC

Witam , znacie może jakąś koszykówkę na kompa oprócz serii Nba Live ?? jak tak to prosze o tytuły…

Coś tam znam ale nic specjalnego bo grafika jest do bani :stuck_out_tongue:

O to inne gry jakie jeszcze znam o tematyce koszykarskiej:

-Michael Jordan in Flight

-One on One

-Harlem Globetrotters

Chyba tylko w NBA grafa jest przystępna. A reszta to badzieiwe. Ale w encyklopedi gier wdiziałem NBA Street na Pc. :mrgreen:

wyszła ostatnio gierka związana z dbl:D ale grafa jest tragiczna (jak w pozostałych grach prócz nba live)Można jeszcze spróbować grać w 2k…przez emulatora:)

Z tego co wiem to istnieje także seria ESPN nba tylko, że nie jest wydawana w Polsce, podobno niezła pozycja wśród gier tego typu XD

nie można bo niema ODPOWIEDNIO dzialajacego emulatora z ps2

jest wydawana w polsce ale tylko na ps2 i xboxa i jest to najlepsza seria nba jaka kiedyś wyszła

Ja nie wiem czy to tylko jest na PS2 bo widzialem kiedys na NBA.com reklame tejze gry i byla tam pokazana okladka na ktorej widnialo PC… cos tam i tego jestem absolut. pewien. Moze grajest dostepna po prostu za oceanem i nie jest przewidziana dla graczy z Europy. No i widze ze z Wrocka tyz jestes:))

Złączono Posty : 03.02.2007 (Sob) 14:47

A moze jest ktos chetny do pogrania przez siec w NBA 2k5 jezeli tak to msg. me :smiley: i zobaczymy co sie da zrobic ;

nba live 2005 ?? , ja gram w necie , mam aktualizowany codziennie roster , z kolegą omawiamy każdego zawodnika i zmieniamy staty …

Oooo… i grasz z ludzmi normalnie ?? :smiley: Jak mozesz to daj mi linqa z jakism programikiem co sie przydaje do tego typu gry bo chetnie skorzystam. Katowanie z komputerem ligi jest meczeniem konia potwornym i z checia bym pogral jakos na normalnym pozioMie z ludzmi XD pozdRÓ!!