Kradzież konta Facebook

Witam. Podpinam się temat. Skradziono konto. Zmieniono nazwę profilu, email, telefon. Nie mogę z żadnego linku odzyskać konta bądź je usunąć. Zawsze ma końcu wyskakuje ze błąd w lagowaniu z danego urządzenia. Proszę o pomoc.

W zasadzie poza tym: https://www.facebook.com/help/203305893040179 nic więcej nie można zrobić.

Jeśli zmienił się adres e-mail związany z kontem na Facebooku, możesz cofnąć tę zmianę. Kiedy zmienia się adres e-mail, facebook wysyła wiadomość na poprzednie konto e-mail wraz ze specjalnym linkiem. Kliknij ten link, aby cofnąć zmianę adresu e-mail i zabezpieczyć konto.

Niestety stało to się około 3 tygodni temu. Jak kliknę wink tak wyskakuje ze link wygasł. Jakieś inne propozycje? Chciałem zgłosić na policję ale tam powiedzieli że nic z tym zrobić nie mogą.

Polska policja tylko dużo robi w serialach. W Rzeczywistości to mają wszystkich i wszystko głęboko w poważaniu.

Znajomi powinni pozgłaszać konto jako zhakowane.
https://facebook.com/hacked

Ja z 3-4 lata tego używałem, ale jak się od tego syfu w internecie odciołem, uwolniłem to jestem o niebo szczęśliwszy i spokojniejszy.

Uwierz mi że ja też już nikdy nic takiego nie założę. Jedynie są tam zdjęcia mojej żony a mojego 3 letniego dziecka a ten złodziej sobie zmienia zdjęcia profilowe z naszymi wizerunkami a kto wie co jeszcze.

Gorzej jak to pedofil jaki, ja bym nigdy dzieci zdjęc nie umieszczał w sieci bo to gorzej niż jak ten kto idzie za tobą ulicą, ale nie było geniusza, który pojął by kobiety myślenie bo by na bank za to Nobla dostał :stuck_out_tongue:

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.