Kradzież strony!

Witam i mam oto taki problem:

W maju tego roku kupiłem od pewnego gościa stronę internetową. Zapłaciłem, po czym otrzymałem dostęp do FTP i bazy itd… Stronę prowadziłem cały czas, aż tu nagle dwa dni temu strona została hacknięta… Zdziwiłem się no ale nic, miałem backupa z przed kilku godzin to wszystko wróciło do normy. Przy okazji przeniosłem się na nowy serwer i zamówiłem domenę .pl … Dziś strona ku mojemu zdziwieniu wróciła na stary serwer i działała pod starą domeną. Uruchomiona została przez tego admina od którego kupiłem ów tę stronę.

Teraz gdy strona od momentu zakupu zwiększyła swoją wartość kilkukrotnie stary admin mówi że nic nie podpisywał i strona jest dalej jego…

Jak coś mam dane tego gościa i dowód wpłaty za stronę…(co pewnie mało da)

Ma ktoś jakieś sugestię co zrobić w tym wypadku?

PS: strona skradziona została wraz z domeną… przez którą miałem około 1200 uniq/dzień.

Masz umowę w której koleś Ci przekazuje prawa autorskie do strony? Jak nie to możesz mieć poważne problemy z jej odzyskaniem.

zacznijmy od tego czy kupiłeś strone czy domene bo to różnica.

OK, już w miarę doszedłem do ugody z tym adminem…

Teraz chciałbym się was zapytać czy ktoś wie co powinien napisać były admin aby zrzec się praw autorskich do mojej strony? Jakie informacje powinno zawierać to oświadczenie? Może jakieś przykłady?

Pierwsze w goglach

http://umowa-autorska.alias24.info/

Nie rozumiem. Nie zmieniłeś hasła? Ukradł stronę czy domenę?

właśnie - duży błąd