Kreator instalacji aktualizacji

Witam serdecznie!

Po każdym uruchomieniu komputera pokazuje mi sie kreator instalacji aktualizacji oprogramowania.

Chodzi o zainstalowanie poprawki KB914440.Zainstalowałem poprawkę i to samo.Odinstalowałem pózniej ją

z systemu i z rejestru i nic.Kreator w dalszym ciągu sie pojawia.Co zrobić.Proszę o pomoc!

Winrows XP Home SP2.

No jak ją zainstalowałeś i później odinstalowałeś to nic dziwnego że przy włączonych aktualizacjach automatycznych pojawia Ci się kreator …

Wyłącz i zatrzymaj usługę automatycznych aktualizacji.

Panowie,panowie ja wiem, ze nie wiem za dużo o komputerach ale nie róbcie ze mnie debila.

Te czynności ,ktore kazecie mi robić,ja zrobiłem dawno i nic nie dało.Konkrety.Konkrety prosze.

Pozdrawiam

Rejestr czyściłeś Jv16 Powertools? Po wyłączeniu aktualizacji z zakładce usługi zrestartowałeś system ?

oczywiscie,ze restartowalem.Zawsze trzeba restartowac komputer po zmianach w uslugach i rejestrze.

Rejestr czyscilem innym programem.Tez skutecznym.

Zerknij na pakiet SysinternalsSuite a konkretnie na zawarty w nim programik autoruns http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=2492&Sysinternals+Suite+Build+20080208

Sprawdź w szczególności sekcje “boot execute” oraz “scheduled tasks” czy coś “opcego” nie uruchamia się podczas ładowania systemu.

Zerknij też na msconfig (uruchom->cmd->msconfig), powodzenia :slight_smile:

Witam serdecznie!

Wreszcie koniec z tym kreatorem.Wyłączyłem wszystkie niepotrzebne usługi.Kreator przestał się pokazywac.

Dziękuje wszystkim,którzy chcieli mi pomóc.Pozdrawiam b.serdecznie i jeszcze raz dzięki :smiley: