Kreator nowego sptrzętu włącza się przy starcie systemu

Za każdym razem wraz ze startem systemu pojawia mi sie komunikat o nowym sprzęcie (którego nie ma ) o nazwie Media

Nie wiem o co chodzi.

Prosze o pomoc !

Pozdrawiam !

Masz zainstalowane wszystkie sterowniki? W menedżerze urządzeń nie masz żadnych pytajników?

Problem pojawia się dopiero od kilku dni.Wcześniej wszystko działało. Jakich Pytajników ? Napisz jak sprawdzić.

Prawy przycisk myszy na Mój komputer -> Właściwości -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń

Jest wykrzyknik przy pozycji nieznane urządzenie. Nie wiem skad one tam sie wzięło ( nie wiem co to jest) Jak to rozwiązać?

Prawy przycisk myszy na to urządzenie -> Właściwości , i podaj ewentualne informacje jeśli się pojawiają. Podłączałeś coś ostatnio do komputera?

ja osobiscie nic a pisze że urządzenie : Kontrolery dźwięku, wideo i gier

Jeśli nie wiesz co to jest, nie jest Ci potrzebne i nie interesuje Cię przyczyna - kliknij PPM na to urządzenie -> Właściwości , i wybierz Nie używaj tego urządzenia (wyłącz), albo od razu na liście w Menedżerze urządzeń PPM na urządzenie -> Odinstaluj.

BoN!3k , proszę poprawić temat na konkretny, opisujący Twój problem, używając opcji Edytuj