Kreator znajdowania nowego sprzętu i tablet wacom

Witam

Mam Problem z kreatorem znajdowania nowego sprzętu, cały czas przy uruchomieniu komputera wyskakuje mi komunikat że znaleziono nowy sprzęt i wyskakuje okno, żeby zainstalować sterownik, chociaż sterowniki są pobrane aktualne ze strony dla tabletu. Jest sposób aby to jakoś usunąć aby się ten kreator pomijał dodanie tego sprzętu. Tablet mam zainstalowany i wszystko działa poprawnie więc nie wiem w czym jest rzecz?

Co poradzicie?

Pozdrawiam

Robert.

Sprawdź jeszcze Menadżer Urządzeń, czy w jego oknie widac jakieś pozycje z pytajnikami lub wykrzyknikami. Może nie o tablet chodzi?

Skoro przy starcie systemu pojawia się okno kreatora instalacji sterowników to znaczy, że jakieś urządzenie nie ma zainstalowanych sterowników i należy je zainstalować. Twierdzisz, że zainstalowałeś sterowniki do tabletu. Sprawdziłeś w Menedżerze urządzeń czy aby na pewno wszystkie sterowniki są zainstalowane? Nie ma tam żadnych wykrzykników?

:roll:

Witam

Sprawdziłem w menadżerze urządzeń i chodziło jednak o urządzenie interfejsu HID powiązane z tabletem(chyba) i gdy kreator mi znowu wyszukał to urządzenie zaznaczyłem aby pobrał aktualne dla tego urządzenia sterowniki z internetu i jakoś to poszło i teraz po restarcie komputera już kreator się nie aktywował, więc chyba sprawa jest załatwiona. Dziękuje Wam za zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam.