Kręcenie procesora i RAM

Do wymiany. Fortron 350 / Delta

UWAGA !!

A powiedzcie mi, na ile lat w przybliżeniu wystarczy jakiś markowy zasilacz? Ma ktoś taki dłuższy czas??

Jak się nie zepsuje to będzie działał i działał, ale jak będziesz chciał wymienić sprzęt na lepszy to zasilacz też trzeba lepszy kupić

celerony D one się fajnie kręcą

na boxowym wiatraczku z 1,8GHz wykręciłem 2,7GHz (niby puste GHz ale zawsze lepiej a przede wszystkim szybciej chodzi)

przy zwykłych wydajność spada ostro (w superpi miałem okolo 1godz a po oc wzrosł czas o 2min…)

no ja mam już dwa lata ModeCom Feel 350 Wat

a moja konfiguracja tak wygląda jak poniżej w opisie.

I działa pięknie choć zasilacz zmieniam bo nie moge OC zrobić na karcie graficznej bo za słaby juz jest tzn moc…

a fortrona w 100% polecam bo dobry również jest :slight_smile:

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) | ModeCom 350W | LG Flatron 795FT - 17" | Karta dźwiękowa: C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100

W fake zasilaczach “Fortrona” w opisie auckji nie masz wspomniane że to fortron.

Tylko w temacie z tego co pamiętam

BTW Bierz Delte 400W

Mój Deer chodzi już 6 lat więc nie będę go zmieniał. Jak się spali to wymienię…albo będę miał powód do kupienia nowego komputera :slight_smile:

Ja miałem zasilacz Deer i po pół roku wysiadł ;/

kupiłem go w sklepie komputerowym oczywiście…

po prostu Deer to ■■■■… choć na pewno jest już lepszy od codeshitów tzn zasilaczy codegen…

ale wielki szacun dla twojego Deer’a klik9 6 lat działa no to natrafiłeś chyba na jakąś dobrą sztukę :smiley:

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) | ModeCom 350W | LG Flatron 795FT - 17" | Karta dźwiękowa: C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100

obyś nie musiał potem całego kompa wymieniać…

Komputer też ma 6 lat (tylko grafika nowa i RAMy dokładane). Skoro nie spalił się przez tyle czasu, myślę, że pociągnie jeszcze trochę…a w końcu i tak kupię nowego kompa…