Kredyt w PayPal

Witam niedawno założyłem konto na PayPal mam kilka wątpliwości i pytań.

Moje saldo to 0 zł załóżmy, że ktoś włamie się na moje konto czy może robić zakupy na kredyt? Dodam, że nie mam powiązanego do PayPal rachunku bankowego ani karty kredytowej.

Czy administratorzy mogą mi zablokować konto PayPal na którym mam pieniądze, z powodu niepowiązania karty kredytowej lub rachunku bankowego?

Uważacie PayPal za bezpieczny system?

Nie jest to możliwe. Wyjątkiem byłoby gdybyś podpiął kartę kredytową. 

 

Z tego powodu nie. Nie jest wymagane do korzystania z  PayPala powiązanie karty czy rachunku. Jednak na forach można znaleźć narzekania na to, że konto PayPala zostało zablokowane za jakąś podejrzaną czynność. Najczęściej za wysłanie lub otrzymanie pieniędzy od innego użytkownika prywatnego. W przypadku kupowania przez PayPal produktów i usług nie ma problemów z blokowaniem konta. 

 

Ogólnie jest bezpieczny dzięki opcji rozpoczęcia sporu, teraz ma się nawet 180 dni na to, wcześniej było 30 dni. Czasem fajne promocje np. zwrot pieniędzy za przesyłkę w przypadku oddania produktu w ciągu 14 dni. Jednak nie doładuj środków za pomocą trustly, jedynie przelew zwykły lub Dotpay. Albo podpięcie karty.