KRIO jest przeciez platny?

Kochani,

jestem wlasnie w trakcie instalacji Kerio. Rozejrzalam sie po forum, i ten program polecany jest dosc czesto. Ale wersja bezplatna trwa tylko 1 miesiac! Tak jest z kazdym programem “bezplatnym”?

Pozdrawiam

Beata

Złączono Posta : 20.08.2005 (Sob) 12:25

acha, z prorgamem AVAST jest ta sama historia…

Sciagnij te wersje i zobacz czy jest darmowa:

:arrow: Kerio PF

:arrow: Avast

po 1 miesiącu brakj jest pewnych opcji np blokowanie pop apow

ale firewall jest nadal darmowy

nie są i takie które nie mają żadnych ograniczeń

Hi Patrico,

Wlasnie te strone odwiedzilam i pisze ponizej tak:

Sciagam ten program mojej mamie, boje sie ze po 30 dniach cos sie zacznie kopac i mama sobie nie poradzi…

A czym sie rozni zatem wersja testowa??

Patricko :wink:

Kolega march88 wyjasnil na czym polega “ha zyk” darmowej wersji.

mam równiz tą wersje

właśnie mija miesiąc i wyskakuje napis że wersja została ograniczona. Naciskam OK i dalej ciesze się firewallem tylko bez tuych dodatkowych opcji :slight_smile:

Z programem Avast jest ta sama historia, bo nie dokonałaś darmowej rejestracji na stronie producenta:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=533

Powiem Ci tak…

Jeśli używasz alternatywnej przeglądarki do IE, czyli Firefox, Opera , nic się nie stanie… Te moduły, których nie będzie, tj.

Z powodzeniem zastepują właśnie w/w przeglądarki. A podstawowa funkcja firewalla to monitorowanie ruchu z i do sieci, oraz obrona przed atakami i ukrycie nas w sieci…

Więc warto zainstalować ten program :wink:

Wskazówki:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=35065

A ja mam takie pytanie.

Jeżeli zrobie update do wersji 4.2.0 a mam 4.1.3 w pełnej wersji to czy 4.2.0 będzie też w pełnej wersji ?

Owszem

A jeśli nie, to wpiszesz w pole rejestruj ponowie swój klucz aktywacyjny i będziesz miał pełną…

Po prostu odinstaluj 4.1.3 i zainstaluj 4.2.0 w folderze po 4.1.3 i powinno być ok. Wcześniej na wszelki wypadek wyeksportuj ustawienia:

Przegląd -> Właściwości -> Eksportuj

Dzięki squeet.

Tak zrobie :slight_smile: