Królestwo Alvarii - Nowy Wymiar mmoRPG

Witam serdecznie

Chciałem przedstawić wam grę, oczywiście na silniku Vallheru, Alvarię. Alvaria istnieje od około 2005 roku, z 6 miesięczną przerwą. Obecna Era, która trwać będzie bardzo długo, twa już od 23 dni (tj. od 22 stycznia).

Grę prowadzą… sami graczę. Alvaria Team (obecnie 3 osoby i nowy, kandydat, w sumie 4) prowadzą ją tylko od strony mechanicznej a od fabularnej, tylko kierują graczy gdy ‘zbaczają’ z kierunku. AT za cel ma stworzenie gry idealnej pod względem fabularnej.

Prawdą jest, że nie ma idealnych gier, ale odlegle cele często są nie osiągalne. Nie chełpimy się też dużymi modyfikacjami i że jesteśmy najlepsi - to nie prawda. Zawsze się znajdzie coś lepszego. Jednak, jesteśmy bardzo dobrą i solidną grupą, która pracuje nad równie dobrą i solidną grą, ku uciesze naszych graczy.

Co zapewniamy?

Wiele godzin dobrej zabawy, podczas których będziecie odkrywać tajemnice kontynentu Alorii, przemierzać przez różne państwa, jak np. Królestwo Alvarii, Księstwo Edessy czy Republikę Kazad-Delve.

Czego wymagamy?

Jedynie dobrej zabawy i ‘wczucia’ się w klimat, oraz, oczywiście, NIE psucia zabawy innym graczom.

Mam nadzieję, że was zachęciłem do tej gry, ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że Alvaria jest naprawdę dobrą i solidną grą, szeroko modyfikowaną i bynajmniej, nie kończymy, tylko na reklamie i dobrych słowach. Na forum czekamy na ciężkie słowa krytyki oraz na ciekawe propozycje. Alvaria Wiki została otwarta, by pomóc nowym (jak i starszym) graczą, na zrozumienie historii świata, obecnego jego kroju i mechaniki gry.

Link do gry : http://www.alvaria.pl