Krosowanie 560FLR-SFP+


(kamill90) #1

Cześć wszystkim, mam problem z wyborem odpowiednich przewodów do połączenia kart 560FLR-SFP+. Obie karty zainstalowane są w serwerach HP DL380 które będą pracować redundantnie. Serwery będą działać pod kontrolą ESX’i. I tutaj pojawia się pytanie, czy połączyć je przewodem miedzianym np. takim (https://www.ceneo.pl/11519005), czy lepiej zainwestować w światłowód (
HP StorageWorks wielomod. LC/LC FC 0,5 m) i do tego SFP (Jeśli tak to jaki?)
Osobiście wybrałbym światło, jednak niektóre ceny SFP’ów porażają a potrzebuję 4 końcówki.


(kamill90) #2

Temat do zamknięcia.


(roobal) #3

Nie brałeś pod uwagę fibre channel?