Kross Level A2 full alvio - 17" czy 19"?

Cześć. Jaki rozmiar ramy ma rower na zdjęciu na TEJ aukcji albo na TYM zdjęciu?

Nie można określić rozmiaru. W aukcji masz napisane, że dostępne są rozmiary 17-21. Pozdro.

Jak to nie można określić rozmiaru? Chcę wiedzieć jaka rama jest na zdjęciu i szukam porady jakiejś osoby która się na tym zna. Ja chcę go zamówić i nie mam możliwości przymierzenia się do tego roweru. I nie wiem czy brać 17 czy 19 calową ramę.

Najlepiej by było jakbyś odwiedził sklep rowerowy. Tam mógłbyś zobaczyć ten rower. W necie są też strony, gdzie do wzrostu dopisana jest wielkość ramy. Pozdro.

Wystarczy poszukać w Googlach jak się ustala rozmiar ramy do swoich gabarytów.

A jeśli chcesz wiedzieć jaki jest dokładnie rozmiar tej ramy na zdjęciu ( chociaż to absurdalne ) to zmierz sobie na monitorze ( nie wiem linijką czy w jakimś programie co mierzy odległości ) średnice koła. Potem odległość od mechanizmu korbowego do miejsca łączenia rury podsiodłowej z rurą górnej. Wynik sobie przeskaluj wiedząc że średnica kołka ma 26 cali ( ale nie wiem przypadkiem czy KROSS nie mierzy od początku rury podsiodłowej ) - tylko pytam po co ? :shock:

Chłopie czytasz aukcje - masz tam napisane, że masz do wyboru 3 ramy: 17,19,21. Jak będziesz zamawiał to podasz jaki chcesz rozmiar ramy. Standardowa to 17 - ja taką mam, mam 182cm wzrostu. Na pewno wystarczy.

Na oko na zdjęciach są 17, ale mogę się mylić.

:x Wiem, że mam 3 rozmiary ramy do wyboru… :roll: Ale najlepszym dla mnie wyborem by była taka rama jak na zdjęciu. Więc jeśli ty masz 182cm i dla ciebie dobra jest 17nastka, a ja mam 176cm wiec raczej też będzie dobra.

Będzie idealna. Jak przymierzałem 19 to mi się moja sylwetka nie podobała - była za bardzo pochylona do przodu, a to mi trochę przeszkadzało. Niby taka pozycja jest bardziej sportowa, ale dla mnie na dłuższe dystanse pewnie by była zbyt męcząca.

17 - ok :smiley: