Kruger&Matz Live 2 LTE szybko spada poziom baterii

Kupiłem ostatnio tego Krugera i się zawiodłem. Po 48 h poszedł do serwisu i przysłali mi nowego, który jest wcale nie lepszy od pierwszego.

Otóż ten nowy telefon który przysłali działał cały dzień dobrze od momentu rozpakowania lecz po całym dniu chciałem wejść na internet wtedy stan baterii wynosił ok 90% (telefon głównie leżał) po chwili stan zaczął spadać z prędkością 1% na ok 5s !!! i aż do zera.

Czy ktoś może wie co jest tego przyczyną i jak temu zapobiec? Próbowałem robić reset i nic. Po podłączeniu do ładowarki pobiera prąd normalnie, a po odłączeniu idzie w dół.

Dwa telefony z tą samą wadą to wygląda na wadliwą partię. Trudno powiedzieć co jest tego przyczyną, czy to sama bateria, czy elektronika w telefonie.  Na Twoim miejscu domagałbym się zwrotu pieniędzy i nigdy nie kupował rebrandowanych chińczyków z firmy Lechpol, oraz podobnych tworów. 

Puki co po naładowaniu baterii do pełna nie spada gwałtownie w duł. Trzyma już 3h i jest ok. Jak to się powtórzy to tak jak pisałeś będę domagał się zwrotu pieniędzy.

Gdyby nie awaryjność to telefon bardzo dobry. A tak to jakaś kaszana :confused: