Krytyczny Błąd systemu a zmiana chłodzenia na karcie graficz

Witam, 2 lata temu zmieniłem chłodzenie na karcie graficznej HD4850. Zamontowałem Accelero S1 + heatsinki THERMALTAKE BGA2 Memory Heatsink Cu.

Dzisiaj wyskoczył mi blue screen przy włączaniu komputera więc od razu zajrzałem do środka i okazało się, że jeden radiator odpadł.

Sprawa jest dziwna o tyle, że blue screen jest następującej treści:

"STOP : c 000021a {B

d krytyczny systemu Windows Logon Process zakończył się niespodziewanie ze stanem xc0000135 (0x00000000 0x00000000).

System zostanie zamknięty."

I tak w kółko, pojawia się to zaraz przy włączeniu komputera.

Google mówi, że trzeba wykonać instalację nakładkową systemu tak jakby to w ogóle nie miało związku z kartą graficzną.

Co sądzicie, mogła się spalić karta graficzna czy wystarczy wykonać tą instalację nakładkową systemu?

nie ma co kombinować postaw świeży system i wszystko będzie jasne…

ok dzięki za info :slight_smile:

mam nadzieję, że karta graficzna nie padła

A ja mam podobny problem… też muszę naprawić windowsa tylko że jak to próbuję robić to komputer wykrywa mi już zainstalowany windows (i słusznie) i jak daję “napraw” to jestem proszony o hasło do adminstratora… co w przypadku gdy tego hasła nie znam? :frowning:

3.gif

Tutaj wciskam R i jestem proszony o hasło :confused:

keeee ? daj zdjęcie z tego okna z hasłem…

Tzn znalazłem coś takiego:

http://helpc.eu/instalacja-nakladkowa-t2198.html#p17001

I tam w tym kroku trzecim ja naciskałem R żeby naprawić istniejący system a wg poradnika powinienem nacisnąć ENTER… ale to nie rozumiem tego bo ja nie chcę instalować windowsa od nowa i stracić istniejących plików tylko naprawić obecny… więc dlaczego tam jest napisane by wcisnąć enter a nie R?

naciskasz enter potem przechodzisz dalej i instalator znajdzie system poprzedni jeśli instalujesz/naprawiasz instalację bierzącą