"krzaczki"na str. o PRL

Nie mogę otworzyć filmików na st. o PRL.Pokazują się krzaczki zamiast filmiku. Mam firefoksa , adobe flash player. Czy jeszcze coś muszę doinstalować? Czy to FF mi bruździ?. I nie chce mi się zainstalować A.F.Player po przez FF. Na IE wszystko chodzi ok… Na Skypie też nie mogę oglądać filmików, każe zainstalować Flasha. A on się nie chce zainstalować. System Win XP SP2 antywir. Avira. Acha, you tube chodzi bez problemu.

Adobe Flash Player zainstalowany w wersji “dla Innych przeglądarek” czy Internet Explorer`a ?

Z opisu wynika, że błąd jest spowodowany przez instalacje wersji "Flasha" tylko dla Internet Explorera…

Link do strony pobierania wersji “dla innych przeglądarek”:

http://fpdownload.adobe.com/get/flashplayer/current/install_flash_player.exe

Zainstalowałem flasha “dla innych przeglądarek”. Gucio, krzaki są dalej.Chodzi o tę str. http://www.polskaprl.rejtravel.pl/index.html. Załamka.Ale dzięki za dobre chęci. Myślę że to FF coś bruździ, bo na Internet Explorerze , wszystko jest dobrze. Ale wolę używać FF.

Wygląda po prostu na skaszanioną stronę. U mnie na innych stronach pliki w formacie *.wmv działają bez problemu. Jeśli zależy Ci na działaniu strony, zgłoś administratorowi.

Ale jak by str. była skaszaniona, to na IE też by niechodziła, chyba?

Kwestia zgodności ze standardami … to jest właśnie pisanie stron pod jedną przeglądarkę. Instalowanie tysiąca dodatków tego nie naprawi. Jeśli zależy Ci na poprawnym działaniu strony, zgłoś to jej adminowi i tyle.

No właśnie. Str. jest z przed kilku lat. FF jeszcze nie był bardzo popularny. Nie będę się nią przejmował, tym bardziej że nawet nie podają adresu do kontaktu.Zrobili stronkę i zostawili samopas. Dzięki za odpowiedź.

Jest na stronie numer gg do Autora.

Strona jest robiona typowo pod Internet Explorera… Założę się, że w Operze także nie działa. W Google Chrome ja mam ten sam problem co w Firefoxie czyli krzaczki zamiast filmów. :]

W ogóle strona robiona przez jakiegoś amatora, który cienko po polsku piszę. :d