Książka "Atramentowa śmierć" skąd zdobyć najwcześniej? sklep

Witam!

15 września będzie premiera polskiej wersji językowej książki “Atramentowa śmierć”, chciałbym zdobyć ją jak najwcześniej (w sumie każdy dzień się liczy). W empiku proponują mi zakup jej zaś wysyłka po 26… :? , może ktoś zna jakiś sklep www gdzie mógłbym zakupić tą książkę z twardą okładką, i wysyłka byłaby jak najwcześniej… bardzo mi zależy na szybkości :smiley:

może ktoś z Was kupował książki przed wydaniem?

dziękuje za ewentualne odpowiedzi.

pozdrawiam.

na allegro bedzie napewno :wink: jak chcesz jak najszybszą przesyłkę to albo odbierzesz osobiscie albo poprosisz o wysłanie kurierem (24h) np fife 09 juz zamawiają od kwietnia :slight_smile: i dostaną ją 3 dni przed premierą w polsce

nawet juz jest jedna na allegro :stuck_out_tongue: ale wysyłka 19

http://www.allegro.pl/item433248495_cor … owosc.html

właśnie widziałem, tylko że właśnie chodzi mi o to że od 19 wysyła a premiera 15 :(, a jak by tak wysyłka była no powiedzmy 13 :lol: priorytetem albo kurierem… 8)

nie rozumiem co ci tak spieszno :stuck_out_tongue_winking_eye: ja np na fife 09 czekam juz od pół roku a demo dopiero 13 wrzesnia xD

w sumie nie mogę powiedzieć dokładnie bo ktoś i tak po pewnym czasie przeczyta ten wątek :slight_smile:

ale pewnie wiesz o co chodzi :slight_smile: to nie dla mnie książka.

cóż może ktoś z forum jest w stanie załatwić takową wcześniej? może ma jakieś znajomości czy coś? no ja nie mówię obrazu o łapówce ale… :wink:

p.s. potrzebuje w twardej okładce

udało mi się dogadać z tym panem i będę miał ją max do 19 :))

to bedziesz miał 3 dni przed :slight_smile: bo teraz zmienili

PREMIERA 22-09-2008

tak wiem ale wczoraj do mnie napisał wieczorem że jednak nie da się załatwić wcześniej :frowning:

może ktoś ma jakieś “wtyki” albo może załatwić tą książkę w PL?