Ksiazka dla developera

Hej

pisze do was bo jestem totalnie zielona jesli chodzi o programowanie. nie wiem i nie chce wiedziec o czym tu gadacie ale jedno jest pewne : tylko wy mi mozecie pomoc. Moj facet programuje tzn programowal bo teraz w robocie to siedzi i sie nudzi i popada w dooooooool wielki dol. Jak ma zly dzien to powtarza ze cyt: wypada z rytmu z programowaniem i jak wchodzi na forum codeguru bla bla bla cos tam cos tamn to nie wiem o czym ludzie gadaja. Oczywiscie przesadza no ale…Ma niedluog urodziny i chce mu cos kupic …jak kazda baba swojemu chlopu . Wiec wpadlam na pomysl ze kupie mu ksiazke . Dobra ksiazke o progamowaniu i jak nie wypadac z rytmu badz tez jak z powrotem wpasc w rytm. Aha to co najwazniejsze moj facet specjalizuje sie w :

Visual Basic for Applications

ASP / ASP.NET

HTML / DHTML / XML / XSLT / CSS

JavaScript / VBScript

PHP

Delphi

C / C++

JAVA

POMOZCIE !!

Skoro nie nastawił się na jeden język to kup mu księgarnię :mrgreen: a tak serio pewnie książek ma sporo więc będziemy trafiać w to co ma. Strzelam że “PHP i MySQL Dynamiczne Strony WWW” jeszcze nie posiada :slight_smile:

Nie krzycz. jak piszesz to wyłącz caps locka. Popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Proszę to poprawić.